Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba server güzel fakat adminleri çalışmıyo ve işlerini düzgün yapamıyolar.

Ben yolumda giderken biraz hızlıydım evet biraz kusurum var burda önüme petrolden adam çıktı frene bastımda yavaşladım fakat duramadım ve arkadan adama biraz bişi çarptım sonra karşı şeride uçtum ordan gelen bir şahısa çarptım ben özürümü diledim fakat adam chate spamladı ters yönde ters yönde diye admin daha araba sürerken vatandaşa inanııp beni 2 gün banladı haksız yere banlandımı düşünüyorum lütfen gereken yapılsın.

Ben suçum yok demiyorum ben biraz hızlıydım benim suçum fakat ben özürür dileğimi belirttim halde adam spam yapıyo adminde hiç kanıt yokken inanıp ban atıyo. gereken yapılsın
MUZAFFER YILDIZ 
Yönetici
Merhabalar;

Hatanızın farkındayım fakat size daha iyi yardımcı olabilmem için kullanıcı adınızı ve sizi banlayan adminin adını almam gerekiyor
Osmanlı Garage Yöneticisi
Kayıtlı Üye
oyun içi adım: MAJOR kullanıcı adım: ahlalrooney banlayan admin:The Titanic
Yönetici
[Resim: unknown.png?width=1032&height=70]

Kasıtlı çarpmaktan ve kazaya sebebiyetten 2 gün ban yemişsiniz.

Admin ile iletişime geçip kanıtları sunduktan sonra tekrar  geri dönüş yapacağım

6 Saat içerisinde admin arkadaş geri dönüş yapmadığı/kanıt gelmediği sürece banınız açılacaktır.

Geri dönüş yapılacak beklemede kalın
Kayıtlı Üye
tamam beklerim fakat kazaya sebebiyet diye göstermesinin sebebi anlattım gibi adama yanlışlıklar arkadan çarptıktan sonra karşı şeride uçtum ordan arkadaş spam yapınca oldu ilginiz için teşekkür ederim
MUZAFFER YILDIZ 
Yönetici
En son düzenleme: 07-07-2020, 10:06 AM enesbey5858.
Admin arkadaş ile iletişime geçip gerekli kanıtları inceledim

Sonuç olarak:
14.50 dakikasından kazaya sebebiyet veriyorsunuz 1. olarak
2. Oyuncuya arkadan vurarak kazaya sebebiyet+kasıtlı çarpma veriyorsunuz gerekli görüntüler linkdedir.
https://s4.dosya.tc/server11/q9fxin/banlar_2_kasTtl.rar.html

Ban sebebiniz aynen geçerlidir

Ceza süreniz bitince sunucuya giriş yapabilirsiniz.

Konu kilit

İyi forumlar
2 Ziyaretçi
Task