Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
MPR: https://s6.dosya.tc/server19/ahi9sw/realshadow.rar.html
Admin: RealShadow
Ben: Niloya ama Sad

* Dakika 6 dan itibaren pingden ötürü sekiyorum.
** Dakika 6.35 sonrası artık pingden araç çok sekiyor (Bana göre nos açmışım gibi görünüyor)
*** Lakin aracım bu süreçlerde hiçbir şekilde usülsüz bir hızlanma gerçekleştirmiyor. Hızım gayet stabil ve tapa gaz gidiyorum gaz da kesmiyorum.
**** Bu internetin sebebi KYK dayım ve SuperBox kullanıyorum. Zaten admin beni attıktan sonra chatten tartışamadım bile. sabit 1.3 üstü pingim vardı. Yazdıklarım dahi geç gidiyordu.

ÖNEMLİ: Ben burada kick yedim. benim sitemim bana bir daha ping girerse ben aynı sebepten ban yiyeceğim. Rica ediyorum adminler biraz daha bilinçlendirilsin. 

- Aracın rotu kırıksa arac vtec açmış gibi seker.
- Araç sekiyorsa kullanıcının ping stabilitesine göz atılır.
Hadi bunların hiç birini yapmadın.
- Araç sekiyo, sağ altta pedal dip gaz.  Eeee neden hala normal xfg gibi hızlanıyo.

Bunlar kullanıcı olarak benim bildiklerim. Görevini başarıyla gerçekleştiren Adminlere saygılarım sonsuz. Lakin bir şahıs hakkında bilinçsiz iseniz lütfen iletişime geçin. Bilmediğiniz şeyler olabilir.
Moderator
Öncelikle pinginden dolayı araç programlı gibi sekmez her programın sekmesi ve belirtileri faklıdır. Olay şöyle olmuş oyunun açığından dolayı daha önce karşılaştığım için biliyorum. Bazen aracın benzini bitmeye yakın araç nos gibi motor sesi değişiyor ve sekmeye başlıyor. Ve devamında benzinin bitiyor. 
Senin durumunda da aynısı gerçekleşmiş ve admin normal olarak program kullandığını düşünmüş ve atmış. Sende dikkatli incelersen sekmenin pingin ile alakalı değilde benim dediğim nedenden olduğunu anlayabilirsin pite girmeden önce benzinin bitiyor ve pite giriyorsun buda anlattığım olayı bariz şekilde destekliyor. 

Rastlanılmamış ve bilinmeyen bir durum olduğu için adminin bir suçu yoktur.

ModLog`unuza yasaklı program kullanmamıştır diye not geçilecektir.

İyi Oyunlar
İyi Forumlar...

NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
1 Ziyaretçi