Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Mpr de görüntüleri geçen (__K_U_Z_E_Y__ - Emir1020 - ertugrul5120 - mustafacan20 - _R_E_S_U_L_-Burak Dinç -) S2 Kullanıcı adlı oyuncular kendilerini uyarmalarımıza rağmen ters etki gösterip üstümüze çıkmaya başladılar tartışma ortamı yarattılar. Pit çıkışını 5-6 kişi işgal edip kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyorlar Mpr nin son 1 dakikasında göbekte görmüş olacağınız bu 6 şahısın uyarılarını veyahut banlarını yemelerini önerdiğimi bilmenizi isterim.

https://dosya.co/fknuaulmgjg4/GÖBEK_^TİŞGAL.mpr.html

Angry Angry Angry Angry Angry
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-26-2024, 08:09 PM oxygen51.
reis ya cumhuriyet başsavcılığına dilekçe yazıyor sanki Big Grin

şaka bi yana savunmamı yapacak olursam arkadaş uyarılara rağmen üstümüze çıkıyorlar demiş ama en başından beri iğneleyici şekilde konuşan ta kendisi kışkırttığından dolayı bizde karşılık vermeye başladık olay bundan ibaret göbeği işgal ettiğimizi düşünmüyorum sadece sürekli kaza yapan 2-3 kişi vardı onların harici göbekte düzgün şekilde dönenler olarak kimseye çarptığımızı veya yolunu kapattığımızı hatırlamıyorum. en iyisini siz forum adminleri biliyorsunuz fazla yorum yapmama gerek olmadığını düşünüyorum gerekeni yaparsınız iyi forumlar...
Kayıtlı Üye
(04-26-2024, 08:04 PM)oxygen51 demiş ki: reis ya cumhuriyet başsavcılığına dilekçe yazıyor sanki Big Grin

şaka bi yana savunmamı yapacak olursam arkadaş uyarılara rağmen üstümüze çıkıyorlar demiş ama en başından beri iğneleyici şekilde konuşan ta kendisi kışkırttığından dolayı bizde karşılık vermeye başladık olay bundan ibaret göbeği işgal ettiğimizi düşünmüyorum sadece sürekli kaza yapan 2-3 kişi vardı onların harici göbekte düzgün şekilde dönenler olarak kimseye çarptığımızı veya yolunu kapattığımızı hatırlamıyorum. en iyisini siz forum adminleri biliyorsunuz fazla yorum yapmama gerek olmadığını düşünüyorum gerekeni yaparsınız iyi forumlar...

tamam
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz oyunculara (_R_E_S_U_L_ - __K_U_Z_E_Y__ - Burak Dinç- talategeagac0320 - Emir1020 - mustafacan20 - ertugrul5120) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır. Ayrıca MPR kaydında yasaklı program kullanan bir oyuncu (MetehanK) da uzaklaştırılmıştır.

[Resim: j80k9yy.png]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task