Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
SAAT 18:00 SULARINDA  Real Shadow [OG](RealShadow) Tarafından ban yedim ban açıklamasında ailevi küfür yazıyor ailevi küfür falan etmedim tahmini 1 hafta öncesinde yine bu adminden ban yedim ban sebebim ise uzunda kaza oldu arkadaştan özür diledim karşı taraf önemli değil dedi ben bu sıra zaten pit çekmiştim 1 gün ban yedim herşeye ban atarsa oyunda oyuncu kalmaz en azından suçsuz kişilere ban atmasın yetkililere gerekli işlemlerin yapılmasını rica ediyorum!

S2 ADIM = AL.OZCAN
OYUN NİCK = BLACKMAMBA

SS LİNK = https://hizliresim.com/amxvksz
Moderator
Foruma hoşgeldiniz AL.OZCAN,

Diğer 2 tane yediğin banın kanıtlarını ileteceğim ;

04.04.2024 tarihinde uyarı almışsın ve ters yönden oyuncuyu sollarken kaza yaptırdığın için 12 saat uzaklaştırıldın, 05.05.2024 tarihinde benim tarafımdan uyarı almışsın kaza yaptırmış olmana rağmen kusura bakman demen birşeyi değiştirmiyor önceden dikkatli olman için uyarı almışsın defalarca uyarı almanı gerektiren birşey yok 2 gün içinde olan olay aynı zaten.

04.04.2024 : ( 7.40'dan sonra oyuncunun üstüne sürüp kaza yaptırman. ) KANIT

05.05.2024 : ( 7.30'dan sonra oyuncunun üstüne ters yönden sürüp kaza yaptırman. ) KANIT

Mod LOG 

Diğer olayınıza başka bir yetkili cevap vericektir lütfen beklemede kalınız sabrınız için teşekkürler.
Real Shadow  8)
Moderator
En son düzenleme: 04-20-2024, 08:05 PM Real Shadow.
Kimsenin aile bireyi ile bu şekilde alay edemezsiniz ve üslupsuz konuşmanızda yasaktır.

[Resim: gl47oj2.PNG]

[Resim: aodd8sg.PNG]
Real Shadow  8)
1 Ziyaretçi
Task