Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Yukarıda yazdığım gibi
GizliSürücü(dilberevinbar2011) adlı kullanıcı bilinçli çarpıyor ve orada bulunan OG tagı taşıyan bir yetkiliyi benim aleyhime olacak şekilde kendi tarafından anlatıyor

mprda gözüktüğü gibi 47:15 saniyesinde hızlı geldiği için yol veriyorum ve benden önce göbeğe giriyor belli olmasa da o sırada arkadaşın ms değerleri yüksekti bana gecikmeli geldi ve ufaktan ittirdim zaten yolun ortasında olduğumuz için ilerledim müsait bir durumda gerekli özürü dilemeye kalmadan 47:17 saniyelerinde bana ilk kez kasıtlı çarpıyor ve bunu kin duyarak devam ettiriyor devamında 47:26 saniyelerinde ışıkta durduğum halde o kininde etkisiyle sarıya dönen ışıkta çarparak geçiyor bununda devamında 47:33 saniyesinde önüme kırıyor kazaya sebebiyet veriyor ve
gözüktüğü üzere Ahmet kullanıcı adlı arkadaşta kıl payı kurtuluyor bu olay burda durmuyor ben başkalarına da zarar vermesin diye mpr kaydını durdurduktan sonra sebebini soruyorum
bana gereksiz bir şekilde asabi ve tavırlı cevaplar veriyor ben izleyici olarak cevap verirken OG tagına sahip bir yetkiliye yukarıda yazdığım gbi alyehimde ve kendi penceresinden olayı anlatıyor daha önce bu durumda kalarak
kick yediğim için ben çıkıyorum . Discord sunucusunda aktif yetkililerden foruma girme konusunda yardım istiyorum hesabım ertesi gün onaylanıyor ve bu şikayeti yazıyorum.

MPR:https://dosya.co/tc91s2a9qlnv/gizli_(dilberevinbar2011)_kasıtlı_çarpma.mpr.html

Yardımcı olursanız sevinirim.
Moderator
Bu seferlik oyuncuya işlem uygulandı. Böyle durumlarda oyunda admin aktif ise mpr alıp şikayet açmak yerine admine şikayet etmeni gerekmektedir.

İyi Oyunlar
İyi Forumlar...
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
1 Ziyaretçi