Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-01-2024, 06:56 PM oxygen51.
Yasaklı program yüzünden hiç bişey açık olmamasına rağmen uyarı olmaksızın 5 gün ban yedim banlanınca direkt altf4 attığım için banlayan adminin adını da göremedim mpr de alamadım eğer banlayan arkadaş aldıysa mpr o şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca map zaten city altımdaki araç xrg arka yolda para kasıyorum neyin yasaklı programını açabilirim ki banımın açılmasını talep ediyorum. s2 nick mustafacan20
Yönetici
Yasaklı program kullanmaktan 3 gün öncesinde uyarı alıp sonrasında tekrarladığın için 3 günlük uzaklaştırılmışsın. Bugün yine tekrarladığın için direkt olarak uzaklaştırılmışsın. Yapılan oyun içi işlemlerde 10 gün içerisinde mod logunda aynı sebepten dolayı bir şey yaptıysan direkt olarak uzaklaştırılırsın. Herhangi bir olumsuz/yanlış uzaklaştırma söz konusu değildir. Almış olduğunuz uzaklaştırma işlemi kaldırılmayacaktır. 06.04.2024 21:45:27 tarihinde giriş yapabilirsiniz.

MPR: https://dosya.co/k9ojda6fk725/mustafacan...c.mpr.html
Süre: 0:12 saniyesinden itibaren görüldüğü üzere 5000 devirden sonra ani hızlanma/devir sekmesi mevcuttur. Vtec programı kullandığınız ortadadır.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
1 Ziyaretçi
Task