Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Ercan diye bi admin var. Yemin ediyorum çocuk gibi. Sinir ediyor adamı.
olay şu: uzun yolda frene bastım yeni klavye aldığım için sol oka basmışım yanlışlıkla, ters şeride geçtim hulk taypara vurdum. beyler kb yazdım. kim o demeye başladılar. bende benim la dedim yanlışlıkla vurdum diyom. admin daha soruyo kim o kim o diye. bende bendim o dedim. kb dedim bi daha. hulk tayparla bi sıkıntım yok ama 2 saat önce hakanın ailevi küfürlerini görüp ban atmayan ercan adlı çocuk gelmiş daha bana kick atıyor.
oyuna girdim kick niye atıyon attın da ne oldu ne değeşti diyorum ban atıyım o zaman diyor. çocuktaki mantaliteye bakar mısınız! zaten kb dedik ne tehdit ediyon dedim. Hack yazmış bide ban sebebine. Gülsem mi bilemedim.
Osmanlı serveri. Severim serverinizi, başka servere girmez burada takılırım. 3 sene oldu. Ancak böyle çocuklar can sıkıyor. Banıma itiraz ediyorum. Kanıt istiyosanız oyundan attığı için mpr alamadım. Ercan adlı çocuğa sorun mprsi varsa izleyin. Çocuk işte, çocuk aklıyla tehdit etti ardından ban attı. Ayrıca bende hack yok. Jant ve crash açık değil sadece devir kesici açık aracım bordo renk fz5. 
Allah kitap seven veya başka bir şeye hatrı olan vatandaşlar, gereken işlemlerin yapılmasını arz ediyorum.
Bakın ban umrumda değil, çıkar arabamla gezerim çarşıda, yalnız böyle çocukların çocuksu işler yapmasını engellemeniz lazım.
Ayrıca bu ercan adlı oğlan niye hakanın ailevi küfürlerine göz yumuyordu merak ettim. Neyse ss'i bırakıyorum buraya.
Yönetici
En son düzenleme: 07-04-2020, 01:24 PM enesbey5858.
Öncelikle merhabalar,

Admin arkadaş hakkında böyle konuşma pek doğru sayılmaz . çocuk/ ve aşağılayıcı kelimeler söylemeniz doğru değildir.

Gerekli admin ile iletişime geçiyorum.
+ Olarak barut - Hakan adlı kişi diyor iseniz işlem uygulandı.

Ban yemeniz ile ilgili kanıtlara bakacağım geri dönüş yapılacaktır.
Admin arkadaşdan gerekli kanıtlar 6 saat içinde gelmez ise banınızın açılması ile ilgili işlemleri başlatacağım

Beklemede kalınız.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Kayıtlı Üye
sağolasın hocam. Aşağılayıcı kelime olduğunu düşünmüyorum. Zaten aklı başında olsa iftira atarak ban atmazdı. Biraz öfkemi püskürtmüş olabilirim. Suçum olsaydı bu denli sinirli olup itiraz etmezdim cidden. Neyse. Ercan hariç sizlere iyi çalışmalar dilerim.
Yönetici
Banınız gün içerisinde açılacaktır.

İyi akşamlar
Konu kilit.
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task