Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Banned
En son düzenleme: 03-29-2024, 02:06 PM tatya.
ahmet903 s2 isimli admin

Mpr süresi ve açıklama;
01:06:45 olay süresidir.

Orhan adlı yöneticiyle konuşmak için aracı yasak olmayan bölgede durdurdum.

ahmet903 s2 isimli admin 01:06:50 saniyede arkamdan korna yapıp sol şeritten gitmemeye yeminli heralde.

Daha sonra arkamdan dokunduruyor araç boşa düşüp ileri gidiyor.
bende ilerleyip sağa çekmeye çalıştım. Admininde sabırsızlığı tutmuş olmalı ki fren mesafesi bırakmıyor bana çarpıyor.
Sonra tehlikeli sürüşten ben kick yiyorum.
Adminin gereksiz/yanlış işlem uyguladıgını düşünüyorum.
modlogdan silinmesini talep ediyorum.

Mpr link: https://dosya.co/jm8vpflifqsp/KY3X_0R_2.mpr.html
Moderator
En son düzenleme: 03-29-2024, 02:39 PM Real Shadow.
Foruma hoşgeldiniz tatya,

MPR İncelenmiştir yolu kapatmak&bloklamak sonrasında girişi ters olan bir yerden ters girmek işlem yapılabilir şeyler bunlar, aranızda bir sorun varsa konuşup halledebilirsiniz. Konu üst yetkililere taşınmıştır gerekli cevabı vericektirler.
Real Shadow  8)
Banned
Kasıtlı bir şekilde sağa girmeye çalışmadım zaten durmuştum mesaj atıyordum yöneticiye.
Bana dokundurduğu için yola sürükleniyorum gaza basıp ilerliyorum sağa çekmeye çalışmıştım sadece.
Moderator
Öncelikle durduğunuz yer uygun bir yer değil yolun ortasında duruyorsunuz. Yazı yazarken yolu kapatmayacak şekilde kenarlara park etmeniz gerekmektedir. Devamında da admin ilerlemeniz için korna çalıyor ve ilerliyorsun. Sağa girerken giremeyip kazaya sebep oluyorsun işlem yapılmasına gerek yoktu ama admin yanlış bir işlem yapmamıştır.

İyi Oyunlar
İyi Forumlar...
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
1 Ziyaretçi
Task