Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
ismim n3x
şahısların s2: orhnopk - Luq1eX oyundaki nickler STAGE54- Future
8.18.16 yolda yavaş gidiyorlar bende aralarından sıvışıp geçince zorlarına gitti ilerde köprüde tampona vurmaya başladı sonra
8.19.55 de köprünün önünde bilerek ani fren yaptılar bana garezleri olduğu için bende duramayıp çarptım birine takla attı sonra diğeri de önümde durmaya devam etti birlikte beni kışkırtmaya çalışıyorlar çünkü ilerde onu geçerken arka tampona vurup kaza yaptırmaya çalıştı
8.26.50 de arkama takıldılar beni takip ettiler daha doğrusu kaza yaptırmak için doğru zamanı beklediler izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız
8.29.50 de frene hiç basma gereksinimi duymadan bana çarptı ve bilerek olmadı gibi davrandı
8.31.05 de yine fren bahanesi ile arkadan çarptılar.ben200km mi bırakıp çıktım oyundan bunlar için umarım hakkettiklerini alırlar

https://s2.dosya.tc/server29/wxxxj9/orhnopk-Luq1eX.rar.html
Moderator
Foruma hoşgeldiniz nex0artz,

MPR İncelenmiştir oyunculara işlem uygulanmıştır, ayrıca sizinde konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor bu seferlik uyarılıyorsunuz şikayetiniz için teşekkürler iyi oyunlar.
Real Shadow  8)
1 Ziyaretçi
Task