Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

006
Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar.

Ekte gönderdiğim forumun üzerine okursanız sevinirim.

;https://www.osmanligarage.com/showthread.php?tid=11667

Arkadaş buradaki problemde ben haklıyken beni haksız durumuna düşürüp beni banlıyor. Karşıdaki arkadaş üslubunu bozarken umursamıyor ve uyarmıyor. Lakin bana gelince işlem uyguluyor. Hem taraf tutuyor hem hatalı adminlik yapıyor. Arkadaşa bana işlem sebepsiz şekilde uygulandığı gibi uygulanmasını istiyorum. Uyarı ile kalmasını istemiyorum. Teşekkürler , İyi oyunlar dilerim...

; https://s2.dosya.tc/server28/rkcu5o/lfs_00000074.jpg.html

Olayı tam olarak anlayamazsanız eğer Discord Üzerinden benimle iletişime geçerseniz sevinirim.

; 006#0060006
Moderator
En son düzenleme: 02-14-2024, 06:00 PM Real Shadow.
Foruma hoşgeldiniz 006,

Admin şikayetiniz üst yetkililere iletilecektir.

Ayrıca benim taraf tuttuğum felan yoktu tek sen değil o şahısta ban yedi ortamı sağlamaya çalışırken ikinizde birbirinize laf yetiştirmekten uslanmadınız, konuya gelicek olursak savunmam şu şekildedir. Ortada bir tartışmanın olduğunu anladım fakat senin kimle tartıştığını anlamadım 1 admin olarak chatte görmediğim anlarda oluyor, farkettiğim zaman ise sana uygulayabileceğim güzel bir insiyatifle uyarı verdim oyundan atmadım bile sonrasında üstelemek ve onun hatalı olduğunu söyleyip bir kaç kişininde şikayetçi olduğunu belirttin. Ben sana soruyorum buraya konu açmayı biliyorken neden konu açmadınız, bir kaç kişi şikayetciyken neden chatten bana bu durumu arz etmek yerine olayı kendi kurallarınıza göremi diyeyim veya yöntemlerinizlemi diyeyim çözmeye çalışıyorsunuz, kendinizi haklıyken haksız duruma düşürürseniz kendinizde işlem yiyince taraf tutulduğunu düşünmek gayet normal. Yönetici cevaplayacaktır konu tartışmaya kapalıdır.
Real Shadow  8)
Yönetici
Sunucuda adaleti kendiniz sağlayamazsınız. Diğer oyuncuya ne kadar yazarsan yaz bir sonuca varılamaz. Ayrıca sunucuda bulunan diğer oyuncularda bu tartışmayı görmek zorunda değiller. Admin sizi sürekli chatte uyarmış. Siz ikinizde hâlâ chatte konuşmayı kesmek yerine tartışmayı devam ettirmişsiniz. Bu durumda ikinizi de uzaklaştırmış. MPR kaydının 7:40 saniyesinde olay gerçekleşiyor. Burada siz admine söyleyebilirdiniz fakat söylemeyip chatte bir tartışma başladığı için bu durumda haksız oluyorsunuz. Adminde zaten bu yüzden ("Tamam şikayeti olmak yerine kendi yönteminle çözmende sorun zaten") size bunu anlatmaya çalışıyor.

MPR: https://dosya.co/vg5es3224qv1/006_-_seyithan6336.mpr.html

Süre: 7:40 saniyesinden itibaren olay başlıyor ve MPR kaydının sonuna kadar chatte tartışma ortamı devam ediyor.

İki oyuncu da uyarılara rağmen devam ettikleri için 12 saat uzaklaştırılmışlardır.
[Resim: rih66ip.png]

Adminin iletmiş olduğu MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz adminin (RealShadow) herhangi bir olumsuz/yanlış işlemi söz konusu değildir.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
1 Ziyaretçi
Task