You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
aga yeter
az önceki forumda konuyu atmıssınız ama ismim calınmıs orada ismim ///Nosemih benim oyunda ki adım ///noSemih
daha önceden de ismim calmıslardı ban yemiştim 8 gün o kaldırıldı bunun kaldırılması gerek ismim calıp küfür ediyorlar 
hatta 8 günlük ban da MematiBaş isimli admin vardı ona küfür edilmiş;onunla da uzun uzun konusmustum 
daha sonra fikret isimli admin var dı o da yardımcı olmustu 
o nick bana ait değil yanlış yazılmış,calan kişi N harfini büyük yazmış bende kücük 
gereğinin yapılmasını rica ediyorum
Kayıtlı Üye
RE: aga yeter
Dark/Efe İSİMLİ OYUNCU LİSANS ADI: efe178 oyuna girdi ve oyundaki bir usere ailevi küfür etti.bu yüzden işlem uygulandı.bunun sonrasında oyunu ///NoSemih DİYE GİRİLDİ LİSANS ADI: TASIYICI_54 az önce efeye neden ban attın o benim kardeşimdi denildi.banı kaldır biraz gezelim denildi.bende cevap olarak kanıtlarıma dayanarak 'HAYIR' ifadesini kullandım ve bana küfür edildi.şimdi sizin ifadenize gelelim. ismim değil diyorsunuz peki ya kullanıcı adınız ? buda mı çalıntı? İYİ OYUNLAR. İYİ FORUMLAR
GEREKLİ KANITLARIN HEPSİ FORUM YETKİLİSİNE GÖNDERİLDİ.
İYİ GÜNLER.
▬▬▬▬▬▬▬▬๑۩۞۩๑▬▬▬▬▬▬▬▬
 OSMANLI GARAGE GERÇEK JOKER'İ
Kayıtlı Üye
bak admincim ben genelde adminlere yardım bile ediyorum küfür edenlerin ss ini vs, adamlar hesabı calmıs direk,zaten bmw m logoları da yanlış, n harfinide büyük yapmış,ben olsam inkar etmem zaten,yaptıgım şeyin arkasında dururum ama bunun benimle alakası yok.
Yönetici
Gerekli ip kontrolleri yapıldı.

İp kontrolündeki k adına girilen tek ip bulunmakta.

Sonuç olarak sizin yazdığınız kanıtlanmıştır.

Konu kilit ban sürenizin bitmesini bekleyin...
Osmanlı Garage Yöneticisi