Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Kullanıcı Adım: Lil Khonly

Admin K.Adı: enesbey5858

MPR Link: https://dosya.co/gfgokdjg2ct8/argoymu^Tş.mpr.html

Olay Başlangıç: 1:42:09:00

Olay: Gaming53 s2 adlı arkadaşa "işine bak aslan parçası" dediğim için uyarı aldım. Uyarıyı atan admin enesbey5858 s2 adlı kişi. Uyarı sebebi ise argo kelime kullanmışım. Uyarıyı aldıktan sonra emresrky s2 adlı (og) arkadaşıma danışmak istedim hani bu kelimede bir argo görüyormusun diye. Arkadaşım cevap vermeden Oyununa bak diye bana ithamlarda bulundu enesbey5858 bende. İstediğim yere bakarım sanane dedim. Konuyu uzatma işlem uygularım diye tehdit etti ama uzatan ben değilim kendisi. Ben sadece arkadaşıma o cümlede argo varmı yokmu diye soracaktım. Sonra Yönetici olan Semih Öztürk'e discord özelden sordum bu cümlede argo varmıdır diye kendisi yok deyince bende foruma konu açma gereği buldum.

Lil Khonly
  • OSMANLIGARAGE ADMİNİ

Yönetici
En son düzenleme: 06-27-2020, 05:56 PM enesbey5858.
Argo konuşmanızdan dolayı uyarı verdim konuyu uzattığınız için; oyununuza bakın dedim sonuçta dediğiniz kelime argoya giriyor
+ Tehdid ettiysem kanıtını yollarmısın nerde tehdid ettiğimi görmek istiyorum. Madem tehdid etmişim size)
Üst yetkilime bırakıyorum cevabı iyi akşamlar.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Kayıtlı Üye
Argoya girmediği için foruma konu açma gereği buldum. Çünkü sordum. Amacım senle kavga etmek tartışmak değil sadece haksızlığa gelemiyorum. Konuyu da uzatmak istememiştim hani foruma konu açmadan önce haklımıyım haksızmıyım öğrenmek istedim bundan dolayıda emreye sormak istedim sende uzatma işlem yaparım dedin. Bende dc özelden semih abiye sordum. Yani amacım konuyu uzatmak değil haklı olup olmadığımı öğrenmekti. Haksız olduğum bir konuda foruma gelip konu açıp kendimi savunmak istemem.

Lil Khonly
  • OSMANLIGARAGE ADMİNİ

Yönetici
adminle görüşülecek fakat bunu admine karşı söylemeniz admini küçümsemek olarak görünebilir.
1 Ziyaretçi
Task