Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-10-2023, 06:01 PM ALiCan.
Polis ile ihlalim sonucunda kovalama gerçekleştiriyorduk. Kovalamanın son anlarına doğru [IS]Furkan (fur_an) lisanslı bir noob polise destek olmak için kovalamayı bölmeye, önümü kesmeye çalışıyor. Tabi bütün çabalarına rağmen bana engel olamadı ve olamaz. Engel olduğuna nerden kanaat getirdiğimi sorarsanız ise polisi etiketleyerek, ''ben sana yardım ediyordum'' cümlesini kuruyor ve önümü kesmeye yelteniyor.

MPR: https://www.mediafire.com/file/zt4vvduk9yvv7fu/fur_an+kovalama+engel.mpr/file

DAKİKA: 
  • 6:05 Malum şahıs önümü kesip bana engel olmaya çalışıyor ama tüm hayallerini suya düşürüyorum.
DİSCORD: AliCan#0798
Yönetici
Mpr kaydınızı inceledim. Aşşadaki resimde de görüldüğü üzere furkan adlı oyuncumuz siz polisten kaçarken ününüze kırıyor.

[Resim: erwt.png]

Aşşağıdaki resimde ise sizinde belirttiğiniz gibi sözlü olarak belirtiyor polise yardım ettiğini.

[Resim: hr.png]     fur_an

Kovalamacaya destek istenilen polisler harici hiçbir oyuncu, kurtarıcı, taksi, otobüs, yada lojistik yapan oyuncular müdahale edemez.
Bu sebepten ötürü hatalı olan oyuncumuza cezai işlem uygulanmıştır.

İyi Oyunlar...
İyi Sürüşler...
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
1 Ziyaretçi