Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
https://dosya.co/ms6i4tbgtkvd/erenucar.mpr.html          s2 adım sadeceenes çarpan erenuçar s2 

öncelikle ışıkta duruyorum ve vitesi yanlış takıyorum çok hafif geri gidiyorum onun  bunla alakası yokda genede anlatmak istedim sonra erenuçar bana 160 la ışıkta durduğum halde ışık yeni yanmasına rağmen çarpıyor ve 160 la hız yani durması zaten imkansız ve sonrasında amaç ne dedğimde amaç mı ne hız kolu benim istediğim gibi gelirim diyor bende np diyorum sonrasında mprde yok ama mpr aldığımı atıyorum ve bana banlatılacağımımı sanıyorsun diyor . 

OLAY 45.DAKİKADIR PİTTEN YENİ ÇIKIYORUM VE IŞIKLARDA DURUYORUM 160 İLE ÇARPIYOR İZLEYİNCE ANLICAKSINIZ ÖZÜR DİLESE NE BURA GELCEKTİM NE BİRŞEY DİCEKTİM SADECE KB DESE BİLE YETERDİ
Yönetici
Admin Şikayetiniz ile ilgili konunuza dönüş yapacağız.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (erenucar) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: l30blbn.png]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task