Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Saygılarımla;

08.06.23 akşam saatlerinde 64 portunda trafikte hatalı olduğunu söylediğim kaan.k ve BATIN.A (bu arkadaş galiba test yönetici) küfür ve hakaretler uyarmama rağmen kasıtlı vurmalar defalarca kez pit attım para kaybettim iflas ettim ve ban yedim. banımın açılmasını talep ediyorum.

KANIT:https://s6.dosya.tc/server14/yz1z15/Yeni_WinRAR_arsivi.rar.html
Yönetici
Atmış olduğunuz kanıtlar içerisinde de batının etmiş oldugu küfürden admin sunucu içerisinde kickleyerek işlem yapıyor. Orada sorun yok. 
Ancak mpr incelediğimde kaan ve batının sizi sıkıştırıp rahatsız etmesi, olay incesinde de kaanın ters yönden gelerek size çarpıp kazaya sebebiyet vermesi göz ünündedir.
Aşşağıda resimde görüldüğü üzere kaan isimli oyuncumuz size ters yönden gelerek kazaya sebebiyet vermekte.
[Resim: ters.png]   TR_PEDERBEY

Bu resimde de görmüş olduğunuz üzere batın adlı oyuncumuz arkanızdan size katılı vurmakta. 
[Resim: lkast.png]    batin4

Yukarıdaki durumlar göz önünde bulundurularak, hatalı oyunculara cezai işlem uygulanmıştır.
İyi Oyunlar...
İyi Sürüşler...
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
1 Ziyaretçi
Task