Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
arkadaş kovalamada son hız basıyor ve terse girip ileriliyor. ardından beni görüncede dümdüz vurup kazaya sebebiyet veriyor.
yol tek şerit ve o hız ile benim sağa çekilip ona yolvermem düşük ihtimal ve arkadaş hiç umursamadan geliyor dikkatli bir şekildede polisten kaçabilir veya terse girmeyebilir kazaya sebebiyet vermeyebilir. söyleyincede itiraz edip kovalamacadayım yol vermek zorundasın diyor.
pit cezası + kazaya sebebiyet karşılanmasını ricam ederim arkadaşada gerekilen cezai işlem uygulanmasını arz ederim yoksa hep bu şekil devam edecektir.

ŞAHIS: QRAQADIL (orhan)

MPR:            [b]https://s2.dosya.tc/server21/jwxmsu/orhan.mpr.html[/b]
Alıntı
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-09-2023, 04:59 PM ORHAN034.
Selamlar. Sireni uyarısını görüyorsun zaten mprdede gözüktüğü gibi direksiyonu kırdığım gözükmektedir. Siren uyarısı var 2 saniye gaza basmak yerine frene bassan herhangi bir kaza durumu olmayacaktı. Sirene yol vermek zorunludur bunu bilmemen benim sorunum değildir. Yinede hatalıysam gereği yapılır.
DISCORD: ORXAN#7316
Alıntı
Kayıtlı Üye
Mpr de herşey bellidir adminler gerekeni yapar.
Yol tekşerit dümdüz üzerime sürüyor arkadaş suçlu benmiyim dursam bile geçemez vurur bana
Alıntı
Kayıtlı Üye
Şu kovalama durumlarını bi türlü anlamadınız.... neyse gereği neyse yapılır
DISCORD: ORXAN#7316
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task