You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
OG-Erdem+OG-Alican
Merhaba yine ben ve yine erdem arkadaşımız.
Olay şöyle başladı ben oyuna girdiğimde erdem ile stashi kavga ediyordu. Bende stashiye destek çıktım ondan sonra erdem beni uyarı yapmadan konuyu kapat diye kickledi.
Sonrasında Stage arkadaşımız oyuna yeni girmişti.Olayı ona anlatıyordum erdem birdaha kickledi konuyu kapat diye ve bu şekilde tam 4 kere boşa kickledi ve tam 5k param gitti. Sonrasında ben aracımı sürerken chate bakıyordum. Erdemde önümde ani fren yaptı ve çarptım. Hemen arkamda duran AliCan ise beni dinlemeden kasıtlı çarpmax2den 2500tl ceza yazdı. Sonrasında Alicana kasıtlı olmadığını ve yanlışlıkla çarptığımı anlatırken beni aşşağılamaya(çocuksun bizle uğraşma vb.) başladı. Fotoğraflarıda aşşağıda mevcut. Ardından ben bu konuyu yazarken erdem bi olay olmamasına rağmen keyfine Konuyu kapat+Kasıtlı Çarpma+Admine Hakaret+Admini tehditten 5gün banlamış.
Bu OG erdem denen Şahisdan tüm server şikayetci artık banlanmasını değil Adminliğinin Alınmasını istiyoruz... 

Gerekli mpr ve ssler aşşağıda mevcut. Ve banımın hızlı bir şekilde açılmasını diliyorum.

https://www.hizliresim.com/bixuqzi

[color=var(--text-link)]https://s7.dosya.tc/server25/hjwczi/k_Tirmizi.beyaz_icin.mpr.html[/color]
En son düzenleme: 11-14-2022, 01:36 PM burrrakk. (Düzenleme Nedeni: parantez içine ekleme)
Kayıtlı Üye
RE: OG-Erdem+OG-Alican
Selam burak , direk konuya geçip sana gerekli cevabı vermek istiyorum .

Haksız ceza yediğini ve erdem arkadaşımız tarafından hatalı ban yediğini düşünmüşsün .

Kasıtlı çarpma dakikasını belirteyim .

25:57 Duran adama arkadan son gaz vuruyorsun , bir de bakmadan yola niye atlıyorsun diyorsun . Kurduğun cümleyi anlamakta biraz güçlük çektim , adam normal duruyor ve arkadan vuruyorsun .  Big Grin  

+ Olarak çocuksun bizle uğraşma demedim.  Konuyu çok farklı anlatmışsın bu tarz konularda deneyimin üst düzeyde sanırsam , kasıtlı çarpmadım diyorsun fakat çarptığını gördüm ama kabullenmiyorsun .  Ben ise halen kabullenmediğin  için sinirlendim , sana kasıtlı çarpıyorsun çocuk kabullen tarzı bir cümle kullandım . Ama kurduğum cümlede hiç bir ihlal göremedim . 

Lütfen yaptığın hareketleri kabullen , halen yaptığın hata mprde gayet açık ve net fakat sen buraya konu açmışsın . Aşırı saçma bir iş ve yaptığın şey kendi sorumsuzluğundan kaynaklı.

Bir dahakine yok ben kasıtlı vurmadım diye bir cümle kullanma lütfen  , yetkili arkadaşlarımızı boşa meşgul etmemeni rica ediyorum .

Son olarak ise atılan ban hakkında seni uzaklaştıran adminle iletişim kurmanı öneririm .
DİSCORD: AliCan#0798
En son düzenleme: 11-14-2022, 08:31 PM ALiCan.
Kayıtlı Üye
Alican öncelikle kasıtlı olayını anlatayım.

Erdem arkadaşımız beni geçen hafta banladığında bana aynı bu hareketi yapıp yola niye atlıyorsun demişti ve ardından uyarısız ban yemiştim.
Madem ben bu hareketimden dolayı ban yedim. Erdemede gerekli cezanın yapılmasını istiyorum. Bu hareketide o yüzden yaptım. Yanlış olduğunu biliyorum ancak erdemin adminliği benim yaptığım hareketlerden daha yanlış. Artık sunucudaki herkes erdemden bıkmış durumda. Erdeme gereğinin yapılmasını istiyorum.
Kayıtlı Üye
Burak aranızdaki sorun beni ilgilendirmiyor , uyguladığım işleminde haklı olduğunu kabul etmişsin teşekkürler .
Gerekli işlemi yönetici yapacak.
En son düzenleme: 11-15-2022, 09:16 AM ALiCan.
Kayıtlı Üye
Alican zaten hep öyledir bro sıkıntı etme Smile Shiva adlı arkadaş bana sebebsiz yere KOVALAMA başlattı ben lojistik yaparken sebebi bende bilmiyorum önüme kırdı sonra frenledi çarptım 1250 tl öde yazdım hemen polis oturumunu açtı o sırada ALİcan adlı küçük hücreli arkadaş girdi admin arkadaş. Kovalamaca 4 yıldız olduktan sonra kovalamacayı uzatmamak için 5k cezamı yedim üstüne yetmedi alican adlı minik hücreli fare bana 5k daha ceza yazdı sonrasında paramı isteyincede bana paramı vermedi kick attı  Big Grin Big Grin Big Grin
Kayıtlı Üye
Yöneticilerinde forum çok umurlarında değil. Konu açıyoruz 4 güne cevap geliyo e ban zaten 5 günlük ben banımın erken açılması için yazıyorum ne anlamı kaldı o zaman. Ben suçlu olduğumu kabul ediyorum ancak, sadece kasıtlı çarpmada onun dışında admine hakaret falan etmedim. Kasıtlı çarpmanında cezası 2 uyarıdan sonra 1 gün ban diye biliyorum.
Kayıtlı Üye
(11-15-2022, 03:09 PM)Xecutionerr demiş ki: Alican zaten hep öyledir bro sıkıntı etme Smile Shiva adlı arkadaş bana sebebsiz yere KOVALAMA başlattı ben lojistik yaparken sebebi bende bilmiyorum önüme kırdı sonra frenledi çarptım 1250 tl öde yazdım hemen polis oturumunu açtı o sırada ALİcan adlı küçük hücreli arkadaş girdi admin arkadaş. Kovalamaca 4 yıldız olduktan sonra kovalamacayı uzatmamak için 5k cezamı yedim üstüne yetmedi alican adlı minik hücreli fare bana 5k daha ceza yazdı sonrasında paramı isteyincede bana paramı vermedi kick attı  Big Grin Big Grin Big Grin

Sen bi dcni versene bana , ne dediğini sanıyorsun sen .  O yüzden bütün oyuncular benden memnun Big Grin / ayriyetten ise sen shiva isimli arkadaş seni !yakala komutu yapmadan önce izleyiciye katıldın , yönetici kayıtlara bakarsa görür zaten
En son düzenleme: 11-20-2022, 11:40 AM ALiCan.
Yönetici
Şikayet etmiş olduğunuz adminin (ErdemErgene) artık yetkisi bulunmamaktadır. Ayrıca diğer şikayet etmiş olduğunuz adminin (Mercimek0604) işleminin yanlış olmadığını zaten belirtmişsiniz.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
Yönetici
(11-15-2022, 03:09 PM)Xecutionerr demiş ki: Alican zaten hep öyledir bro sıkıntı etme Smile Shiva adlı arkadaş bana sebebsiz yere KOVALAMA başlattı ben lojistik yaparken sebebi bende bilmiyorum önüme kırdı sonra frenledi çarptım 1250 tl öde yazdım hemen polis oturumunu açtı o sırada ALİcan adlı küçük hücreli arkadaş girdi admin arkadaş. Kovalamaca 4 yıldız olduktan sonra kovalamacayı uzatmamak için 5k cezamı yedim üstüne yetmedi alican adlı minik hücreli fare bana 5k daha ceza yazdı sonrasında paramı isteyincede bana paramı vermedi kick attı  Big Grin Big Grin Big Grin

Forum kurallarının 4. Madde ihlalinden dolayı forumdan 5 gün uzaklaştırılıyorsunuz.

4-) Kişilerin onurlarını zedeleyici, argo ya da küfürlü konuşanların mesajları silinip 5 günden az olmamak üzere 365 güne kadar banlanır.