Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 11-09-2022, 08:19 PM RinkuriTR.
Zortingen İsimli Şahıs Önce Benim Önüme Kırarak Ve Kantar'ın Önüne Geçerek Beni Taciz Etti Oyun İçerisinde Ve Sonrasında Hakim İsimli Şahıs İle Muhtemelen Bir Anlaşma Yapıp Bana Saldırmaya Başladılar Önüme Falan Kırdılar Bana Çarptılar. Hasarımın Ve Yükümün Masraflarının Karşılanıp Şahıslara Gereken Cezai İşlemin Uygulanmasını Arz Ve Talep Ederim.

Kullanıcı Adım : Rinkuri TR

Şahısların Kullanıcı Adları : ardahydr & darkwol ( & İşareti Kullanıcı Adlarının İçinde Bulunmamaktadır.)

MPR : https://www.dosya.tc/server39/9jc8vk/_3ardahyd_9r___darkwol.mpr.html

MPR Süre :1.54.00.00'den En Sona Kadar İzleyebiliirsiniz.

Toyota Levin/Trueno AE86

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 11-09-2022, 08:34 PM ardahydr.
Yaptım yalan yok iş yaparken kendi kaç kere işimi iptal ettirdi kb bile demedi ben cezamın arkasındayım ama arkadaşın kabahatı daha büyük.

tek banada değil tüm iş yapanlara yaptı kasıtlı fren vurma vs.
Osmanlı Garage Admini 
İyi Günler Dilerim.
Kayıtlı Üye
(11-09-2022, 08:33 PM)ardahydr demiş ki: Yaptım yalan yok iş yaparken kendi kaç kere işimi iptal ettirdi kb bile demedi ben cezamın arkasındayım ama arkadaşın kabahatı daha büyük.

tek banada değil tüm iş yapanlara yaptı kasıtlı fren vurma vs.

Yanlız Benim Aracım Dönmüyor Ve Frenleri Tutmuyor Bu 1 2.si Fren Yapmamın Sebebi Geç Manasında Gelip Arkama Yapışıyorsunuzda.

Toyota Levin/Trueno AE86

Moderator
Merhaba,
Mpr kaydı tarafımca incelenmiş olup şikayet ettiğiniz kullanıcılara (ardahydr) , (darkwol) gerekli uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.
İyi Oyunlar.
İyi Forumlar..
 OMERR

WantenKorsBaby
1 Ziyaretçi
Task