You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Alican Adlı test admin Hatalı aban

Kayıtlı Üye
Şimdi ben Malmısın abim Dedim bana kafa attı bana  Alicana ticket acıp alttaki ss i atıp banlanmamı istemiş arkadarş sonra alicanda bana 2 gün atıyo ne uyarınm vardı ne kick haksız bişey bence yani bole bisey imkansız

hayret ettim boyle birlşeye
. T O R K#1851
En son düzenleme: 11-03-2022, 02:26 PM VİPLUNNY.
Kayıtlı Üye
RE: Alican Adlı test admin Hatalı aban
Merhaba , ettiğin küfürden dolayı haksız ban yediğini düşünmüşsün . İhlal yaptığın halde halen buraya yüzsüz gibi ban itirazı açıyorsun . Ticket tarafından seninde belirttiğin üzere bir oyuncu tarafından şikayet edildin , foruma da ettiğin küfür atılsaydı uyarı verilmeksizin uzaklaştırma işlemine tabii tutulurdun , tarafına yanlış/hatalı uzaklaştırma işlemi uygulamam  söz konusu değildir .
DİSCORD: AliCan#0798
En son düzenleme: 11-03-2022, 03:04 PM ALiCan.
Kayıtlı Üye
Sayın AliCAN Bu Bir Taabirdir Küfüre girmez Ve Forum Yetkilisi DEĞİLSİN
. T O R K#1851
Kayıtlı Üye
Forum yetkilisi olduğumu nereden çıkardın Big Grin , sana gerekli cevabı veriyorum . + olarak sunucumuzda  (mal, salak, gerizekalı, aptal, aq, aw, amk ), küfür, kapalı  küfür ve şahsa alay etme ve benzeri  şeyler yasaktır .(12 saat - 5 gün) uzaklaştırma işlemi uygulanmaktadır , portlarımıza giriş yapan oyuncular belirlenen kuralları okumuş/bilmiş sayılmaktadır.
En son düzenleme: 11-03-2022, 03:43 PM ALiCan.
Kayıtlı Üye
Alicanda herhangi bir suç olduğunu düşünmen ayrı komik utanmadan itiraz açman dahada komik. Alican kurallara uyarak gerekli bir işlem yapmış. Gereksiz konu banın zamanı dolmadan açılmayacak
Kayıtlı Üye
metehancım ben birinin kendisine senin a***** koyum dememişim malmısın abim demiştim. haberin olsun reis
. T O R K#1851
Kayıtlı Üye
Yukarıda belirttiğim kuralları okuduğuna emin misin ?
En son düzenleme: 11-03-2022, 06:25 PM ALiCan.
Kayıtlı Üye
(Yöneticinin bilgisi dahilinde konunun sonucunu belirtiyorum.)

Almış olduğunuz uzaklaştırma işlemi yönetici ile istişare sonucunda kaldırılacağı bilgisine varıp , kısa bir zaman içerisinde gezinti portuna giriş sağlayabileceğinizi belirtmek isterim .

İyi Oyunlar.
İyi Akşamlar.

Banınız kaldırılmıştır .
En son düzenleme: 11-03-2022, 06:27 PM ALiCan.