You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

[OG]KYZER - osman61

Kayıtlı Üye
[OG]KYZER - osman61
ADMİN oyunda aktif olarak oynuyor chatte bile konuşuyor ama arkadaş bana hakaret ediyor ve hiç aldırmıyor dikkate almıyor bir keresinde bakmadı aynı şey tekrar tekrarlanıyor hakaret edılıyor gene adminden  herhangi bi işlem yok + olarak kovalamaca yapılıyor hiç dikkate alınmadan son hız gazlıyor ekranında kovalamaca yazısı çıkmasına rağmen.

mpr:  [b][b]https://www.dosya.tc/server39/itqd08/KY3X_0R_16.mpr.html[/b][/b]

[b]dakika:  1.07.15 da siren yazısını dikkate almayarak gazlayarak son hız kazaya sebebiyet verıyor. [/b]
[b]6.57 de tarafıma hakaret edılıyor admın chatte aktif olmasına rağmen aldırmıyor.[/b]

[b]onu görmedi diyelim aynı şey gene tekrarlanıyor 8.50 de herhangi bi işlem hala yok.  gereginin yapılmasını arz ederim. [/b]
                                                                          AHMET / RCM 

OSMANLI GARAGE                         
Kayıtlı Üye
RE: [OG]KYZER - osman61
6:57 deki olay için o mesajı gördüm fakat arkadaş arasında böyle konuşmalar olduğu için ses etmedim ahmet arkadaşımızda herhangi bir tepki vermediği için ise işlem uygulamadım 8:50 de ise herhangi bir hakaret göremiyorum 1:07 deki olay için ise 1:07:05 den sonrasını izleyebilirsiniz OG KZYER gözünden normal bir şekilde gazlıyorum polisleri görüyorum hepsi sağ ve orta şeritteler sol şeritten onları geçiyorum virajı alamayacağımı düşünerek birazcık sağa kaçıp açımı ayarlıyorum ahmet rcm arkadaşımız ise ovalde 120 ile orta şeritte bulunuyor bildiğimiz üzere ovalde 160 altı sol orta yasak kovalamacada bile olsa ordada abartılacak bir şey yok foruma konu açmak için açılmış bir konu gereği yapılacaktır
                [OG]KYZER
Yönetici
RE: [OG]KYZER - osman61
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (osman61) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: 6u1k9ja.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...