Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-19-2022, 06:50 PM ALiCan.
Merhaba, öncelikle yetkilimize kolay gelsin. Belirtilen polis ile kovalamaca gerçekleştirdik , polisin aracıma kafadan vurup ardından ise aracımın arkasından vurup altıma girip beni etkisiz hale getirmekte . Polisin ihlal yaptığını düşündüğüm için konu açmış bulunmaktayım .

MPR LİNKİ : https://s7.dosya.tc/server24/mxkxbf/Rippp.mpr.html

DAKİKALAR : 

27,24 : Aracıma ön sağ tekerimden  vurmakta .

28,11 : Gene aynı şekilde ön sağ tekerimden vurup benim gideceğim yeri saptırdı .

28,13 : Bu dakikada ise  ben aracıma gaz vermediğim zamandan önce aracıma arkadan bagajımın oradan  vurup altıma girip gaza dokunmaktadır . Tamamen etkisiz hale getirdi  , ben ise kurtulma çabası ile gaz vermekteyim fakat kurtulamamaktayım .

28,19 : Nanay kelimesi kullanmakta. 

Yukarıda belirttiğim mpr linki ve dakikaları incelenerek  gerekli işlemin uygulanmasını + olarak ise kesilen 3000TL cezamın hesabıma aktarılmasını talep ediyorum .

S2LER : Polisin : Rippp
          : Benim : Mercimek0604
DİSCORD: AliCan#0798
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-19-2022, 06:55 PM Rippp.
Merhabalar, öncelikle yetkililerimize kolay gelsin. Konu açan arkadaş ile bir kovalamaca gerçekleştirdik, doğrudur. Benim bildiğim, bana verilen bilgiler çerçevesi dahilinde aracın sadece arkasından ve önünden araca vurmak yasaktır. Aracın önünden veya arkasından araca carparak yoldan çıkarmak ram'dir. 27:24'de aracın sağ önünden vuruyorum çünkü seni oradaki duvar ile sıkıştırıp yakalamak istiyorum, fakat kaçmayı beceriyorsun. 27:24'deki yaptığım hareketin hata olduğunu düşünmüyorum, hata ise bana bunun yasak olduğu söylenmedi. Dediğim gibi benim bildiğim sadece aracın arkasından ve önünden vurmak yasaktır. 28:11'de çarptığımı göremiyorum hafif bir dokunmuşum sadece. Burdada dediğim gibi sadece, arkadan ve önden vurmanın yasak olduğunu biliyorum. 28:13'de başarılı bir şekilde hatandan yararlanıp seni yakalıyorum, burada bir sorun olduğunu düşünmüyorum.
Burdada kuralda yazıyor ; https://prnt.sc/2pwaNKAY3SWK
Önden veya arkadan çarpmak yasak, pit uygulamalısınız. Sağ önden sol arkadan gibi ifadeler kullanılmamış veya yasak olduğu söylenmemiş.

Hatam varsa af buyurun, polisliği alalı 1 hafta olmadı. Kulaktan dolma ve yazılı bir kaç kural dışında polislik kurallarını çok iyi bilmiyorum. Tekrardan kolay gelsin, gerekirse arkadaşın zararını karşılayabilirim.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-19-2022, 07:03 PM ALiCan.
Arkadan diyelim yanlışlıkla vurdun , altıma girdiğinde neden gaz veriyorsun arkadaşım .  Gelmişsin burada önden arkadan vurmak yasaktır kuralını paylaşıyorsun . Attığın fotoğrafta sadece pit manevrası yani sadece sol yada sağ arka tekerimden beni etkisiz hale getirmen yazıyor , sen ise orada önden vurmamın yasak olduğu yazmıyor diyorsun .
Kayıtlı Üye
Altına girdiğimde tabikide gaz vereceğim, seni yakalama fırsatı yakalamışım, bunu değerlendiriyorum ve başarılı oluyorum. Ayrıca lastiklere vurarak seni etkisiz hale getirmemde yine bir problem görmüyorum, aracın gövdesinden girip çarpmanın yasak olduğunu biliyorum evet ama tekerlere güç uygulayabilirim diye biliyorum.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-19-2022, 08:30 PM ALiCan.
Altıma ihlalli bir şekilde girerek etkisiz hale getiriyorsun ve ihlalini kabul etmiyorsun . Tabikide gaz vereceğim diyorsun. Başarılı olduğunu dile getiriyorsun , bu cümleleri  kullanman beni ayrıca şaşırttı. İhlalsiz bir durumda da yakalayabilirdin , arka lastiklerimden vurup beni etkisiz hale getirebilirdin bunu ihlal olarak görseydim konumda belirtirdim .  Asıl problemin bana arka lastiklerimden vurduğun değil , ön sağımdan ve arkamdan  hatalı etkisiz hale getirmen  . Arabanın neresinde teker görürsen oraya vurursun diye bir şey yok .
Kayıtlı Üye
Beklemede kaldığınız için teşekkürler. Konuya yüklemiş olduğunuz polisin aktif bir uzaklaştırması mevcut o yüzden konu kilit.
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
1 Ziyaretçi
Task