Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
s2Confusedaniska35
https://s5.dosya.tc/server9/2pqpd3/saniska35_yasak_bolge.mpr.html

polis ayan memur 

gerekli uyarıları yapmama rağmen yasaklı bölgeye giriyor ve
-kovalamacadayım ne anlatıyorsun ?=
-Tamam sensin.
gibi ithamlarda bulunuyor 

güzel bir dille söylemeye çalışıyorum ama şahıs tersliyor gerekenin yapılmasını arz ederim
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 09-30-2022, 10:03 PM Murat Çakmakçı.
Öncelikle benim hakkımdaki düşüncelerini ve fikirlerini forumda paylaştığın için teşekkür derim Smile (Neşem gerçekten yerine geldi)
İstersen maddeler halinde gidelim ?

1.Ben bu polisliği şahıslara hizmet etmek için satın almadım. Açıklayacak olursam her canı isteyen chat'e '' Beni kovala , Beni kovala'' yazamaz.
2. Atmış olduğun mpr kaydında 'da görüleceği gibi biraz geri sarılır ve benim tarafımda bakılarak izlenirse taksicilik yapan arkadaşa kovalama başlatma sebep' im görüş açımda bulunan şahsılardan birisi ters yöne hız lı bir şekilde önümde ilerlemekte ve nick'i gözükmemekte. Kaza yaptığı bölgeye vardığımda taksici olan kardeşimizi görüyorum ( Ki sistem !kovala yaptığımda onu hedef alıyor) ve chat'den emin olamak için ona soruyorum. ''Ters yapan sen miydin ?'' chat' nin kapalı olduğunu o zaman çerçevesinde bilmiyorum ki şahıs siren açık olmasına rağmen yoluna devam etmekte. ( Tabi o sıra İzmir li hemşerim chat'e '' Onu bırak beni kovala '' yazmakta ( Ki neyi nasıl yapacağımı soracağım en son kişilerden biri olmakta kendisi))

3. Kovalama devam etmekte iken hem sirenli hemde korna sellektör atarak taksici kardeşimizi uyarmaya çalışıyorum sağa çekmesi , beni fark etmesi için. Fakat müzik dinleyip para kasmakta sanrım kendisi beni ne göre biliyor ne de duya biliyor.

4. Şahıs polislere yasak olan bölgeye giriş yapmakta ve ben ardından o bölgeye giriş yapmaktayım. ( '' Giriş amacım görülüceği üzere amaçsız ve gereksiz şekilde olmamakla birlikte olay yerinde başka şahıs varmıydı hatırlarmıyorum fakat diğer oyuncularla etkileşime geçmeden devam etmekteyim)

5. Taksici olan kardeşimiz sonunda fark ettim duruyor ve ardından mesajlarını açıyor. ''sen ne ara beni takip etmeye başladın'' yazmakta kendisi. Bende -Mesajlarını açtı yazısını görünce şahsa işlem uygulamaktan vaz geçiyorum. Gerçekten fark etmemiş olabilir beni diye düşünerek.

6.Aynı şekilde mpr'de varmı bilmiyorum fakat sirenlerimi tekrardan açıp il-legal bölgeden seri şekilde uzaklaşıyorum.

Açıkçası arkadaşın sipariş kovalamacasını sağlamadığım için ''SÖZDE UYARI'' yaparak 3. şahısların oyununa müdahale etmesini pekte doğru bulmamaktayım.

Bu arada sert bir uslup kullanmadım. Arkadaşımızı sadece tanımıyorum ve gereksiz samimiyet kurmak istemedim.

Son olarak eklemek isterim :

https://www.osmanligarage.com/showthread.php?tid=84

£mekliÂK·³5
Kayıtlı Üye
Beklemede kaldığınız için teşekkürler. Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polisin (saniska35) "kovalamacada olduğu için" herhangi bir yanlış/olumsuz işlem yoktur.
+Not: Fakat oyuncunun chati her ne kadar kapalı olsada inSim yazısı gözükmekte yani bir dahaki sefere polisin uyarı vermesine gerek yok.
+ 2.Not: Eğer ki bir polisi şikayet edecekseniz, yanlış/hatalı bir şey yaptığını görüyorsanız kışkırtıcı/emri vaki şekilde polise söylemek yerine direk foruma konu açmanız sizin için daha iyi olacaktır.
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
1 Ziyaretçi