Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 09-29-2022, 06:18 PM AL-YUSOF.
Polis rooki arkadaşımız ben illegal denilen bölgede 0 sigara ile gezerken 1. sinde beni çevirdi ve 100tl illegal bölgedesin diye para cezası kesti.
2. seferde yine geçiyordum bu sefer polisi oyalıyorsun diye e300 tl kesti ''ihbarda bulunmadım ve sigaram yoktu''
cezayı neye göre kesiyorsun dediğimde gruptaki bilenlerden bakıyorum dedi ve böyle bir cezai işlem sitenizde yazmıyor  illegal bölgede dolaşmak ve polisi oyalama diye ceza yok .
 toplamda 400tl ceza kesti.

2. Şikayetim  polis rooki arkadaşımız bizlere karşı çok yüksekten görüyor kendisini  ve kendisini bize karşı çok egolu ve OG nin sahibi benim burada en iyi bilen benim bana bir şey olmaz gibisinden ona karşı düşüncelerim var .

Konuyla en kısa zamanda ilgilenmesini isterim , gereğini arz ederim.
İyi Akşamşlar İyi Forumlar 

SS: 

https://www.hizliresim.com/mmqz27f

https://www.hizliresim.com/ccx1q9o
Tek bana yapılan değildir bu tavırlar Lurkeen arkadaşıda kışkırtıp banlattırıyor .
Polisliğini tam yerine getirmeyip ego için yaptığını düşünüyorum .
Polisliğinin alınmasını rica ederim.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 09-29-2022, 06:26 PM 06Rooki06.
Polisliğimin egomla vs bi alakası yok arkadaşın ceza yediği için kışkırtmadığım halde hiç bir şey demeden arkadaşın caps kullanımından ve üsluptan kick yedi ardından caps kullanmaya devam etti gene şikayet ettim gelince bana küfür ettiğinden dolayı ban yedi ben chate . dahi yazmadım Smile yapmadan gıcık oldu ve ben admine şikayet edince dahada gıcık oldu ordaki gıcık ediyorumun anlamı bu. Ceza kısmına gelirsek 1. kovalayışımda ihbara gittiğimde bölgede tek sen vardın çevirdiğimde üstünde bi sigara veya illegal eşya yoktu fakat illegal böledesin sonuçta adı üstünde illegal gruba sorduğumda zamanında bunun cezası olduğu söylendi. 2 kez kovalayışımda gene ihbara geldiğimde sen vardın ve direk girişe yakın bir yerde bekliyordun ve girişte ilk seni gördüğümden seni kovaladım fakat üstünde gene sigara yoktu 2x den arttırım aldın 2x den yazma sebebim ise sen direk girişte durduğun için kovalıyorum seni fakat asıl sigara alan suçlu senin sayende kaçıyor. Buda polisi oyalamaya giriyor. Angel  Cool
ʀօօӄɨ̇ɮɛʏʏ

06Rooki06
Kayıtlı Üye
Madem 2x ceza  ilk işlemde 100t kestin 2. işlemde 300 kestin Big Grin?
Grup grup diyorsunuz ama sitenizde böyle bir ceza türü yoktur ve kesiyorsunuz.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 09-30-2022, 04:14 PM ByTokatliii1.
Beklemede kaldığınız için teşekkürler. Konuya yüklemiş olduğunuz SS'lere tarafımca bakılmış olup şikayet etmiş olduğunuz polise (06Rookie06) uzaklaştırma işlemi uygun görülmüştür.

+Not: Zararınız karşılanacaktır.

K.adınızı belirtir misiniz?
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
Kayıtlı Üye
(09-30-2022, 04:12 PM)ByTokatliii1 demiş ki: Beklemede kaldığınız için teşekkürler. Konuya yüklemiş olduğunuz SS'lere tarafımca bakılmış olup şikayet etmiş olduğunuz polise (06Rookie06) uzaklaştırma işlemi uygun görülmüştür.

+Not: Zararınız karşılanacaktır.

K.adınızı belirtir misiniz?

AL-YUSOF
Kayıtlı Üye
400tl'lik zararınız karşılanmıştır. Linnk: https://www.hizliresim.com/5pt29pq
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
2 Ziyaretçi
Task