You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

uyarı yok ban var neden abi ?

Kayıtlı Üye
abi ben bi oyuncuyla yarışıyodum onda fxo bende rb4 vardı 2mizde twliydik beni geçti sonra bende bastım onu sollarken lurkeen adlı bi oyuncu o ufak formula arabasından almıştı görmedim vurdum tam f6 (kusra bakma aga benim hatam ) bascakken ban yedim sebep ters şerit ve GRAV ya tamam hadi uyarmadı tersten banladı uyarması lazım hadi eyw ama GRAV OLMADIĞI HALDE NASIL GRAV VAR DİYE SORMADAN UYARI ATMADAN BAN ATABİLİYO ZATEN 2 GÜN ÖNCE AÇILDI İŞTEN DOLAYI AKŞAMLARI OYNUYOM BİDAHA BAN YEDİM GRAV YOKTU BENDE driver pos tw ve tw içindeki heck/tolls kısmından kara duman açıktı yardımcı olursanız sevnirim şimdiden eyvallah .

YUNUS DOĞAN 
                                                                                                                                                                                           S2;yunusdgn 
                                                                                                                                                                         K.A;YUNUSAMARARAHATSIZ
                                                                                                                                                                                      (RAHATSIZZZ)

SAYGILAR
Yönetici
RE: uyarı yok ban var neden abi ?
Almış olduğunuz uzaklaştırma işlemi kaldırılmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...