Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-27-2022, 01:22 PM EmirAkkaya60.
OLAYA DAİR MPR KAYDI : https://s7.dosya.tc/server23/aogcyt/erenmatkaps_viski.mpr.html

S2 LİSANSLAR : Benim : EmirAkkaya60 
                      Polisin : erenmatkaps 

Ovale kontrollü bir şekilde giriş sağladım. Yola katıldım , fakat 2 3 saniye olmadan polis arkadaşınız , ona göre suçlu olduğum  bir sebepten dolayı bana kovalama açıyor , kovalama sebebini öğrenmek için OG tünelin oradaki pitstopun yanındaki park alanına çekiyorum . Kovalama sebebi ise : kontrolsüz çıkış + tehlikeli sürüşmüş . Big Grin  

DAKİKALAR :

27:54 : Ben daha yola katılmadan(gelen polis aracını farkettim hatta yola bile katılmadım çim üzerinde gittim , farkedilliyor ) polis arkadaşınız sol şeritten en sağ şeride yani benim arkama yanaşarak sellektör yakıyor , ne yaptığını anlayamıyorum .  

27:58 : Takip mesafesini korumadığı için refleks ile kornaya basıyorum , o da sellektör ile karşılık veriyor .

28:02 : Kovalamayı başlattığı süre .

28:14 : Yoldan geçenleri hiçbir tehlikeye atmadığım bir konumda ,   ne konuda ceza yazmak istediğini öğrenmek için
 duruyorum . Arkadaş ilerde durmam için chate ilerde dur yazıyor , bende mecburen ilerde müsait bir alana çekmek zorunda kalıyorum. 

28:47 : Beni yakalıyor sebebi ise :  kontrolsüz çıkış + tehlikeli sürüşmüş , nerede kontrolsüz çıkış yapmışım . Nerede tehlikeli sürüş yapmışım bana kendisi açıklayabilirmi ? 

Mpr kaydında gerekli kanıtlar incelenerek , gereken işlemin uygulanmasını talep ediyorum.

Olayı inceleyen yetkiliye şimdiden kolay gelsin Smile
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polise (erenmatkaps) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: lpg26cd.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task