Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-21-2022, 04:13 PM UGR0.
Selamlar 21.08.2022 tarihinde oyundayken pit attım. Pitten çıktıktan sonra az bir şey ilerledim ve çok dikkatsiz bir şekilde yanımdan sıfır geçerek önüme polis kırdı. Ona dikkatli sürmesini ve aynalarını kontrol etmesini söyledim. Sonra benimle dalga geçti ''ayna mı bruhhh'' vs vs önümden çekilmesini söyledim çünkü önümde durmaya hakkı yok. geçmiyorum dedi.Bende ittirdim sonra arabam hasar aldığı için tekrardan pite girdim. Bu ne hak bu ne cürret polis diye kendini dokunulmaz bir varlık zannediyor. Acilen bu adama ban atılmasını istiyorum.

olay 24.24'de başlıyor bundan sonrasını sizin vicdanınıza bırakıyorum

https://www.dosya.tc/server38/phflxy/orhan.mpr.html

iyi forumlar.

Şuan fark ettim beni sunucudan banlamış hiç bir şekilde banlamaya hakkı yok. Önüme kıran kendisi kışkırtan kendisi önümden çıkmayanda kendisi. Banımın açılmasını talep ediyorum.Böyle haksız yere banlanma ilk defa görüyorum.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-21-2022, 04:43 PM ORHAN034.
Öncelikle selamlar. Konuyu çok güzel şekilde abartmışsın. Dakik 24:24 - de yanından konrtollü şekilde hızım ortalama 80 kilometrelerde geçiyorum. 
Hatta dikkatle izlersen  sağada kırıyorsun. .D    
Mprnin ielrleyen dakikalarında hızımı düşürüyorum pit alanına dönüş yapmak için. Ama sen bilinçli şekilde arkamdan gelip bana korna basıyorsun sebepsiz yere .

Bende fren yapıp duruyorum. Burada hatalı olan sensin ilk önce takip mesafeni koruman gerek.  
Kendin hatalı olduğun halde dikaktli sür ayna kontrolü yap diyemezsin.

Bana polislik yada araç kullanmayı öğretecek bilgiye sahip değilsin. Dalga geçmek konusuna gelirsek seninle herhangi bir şey üzerinden dalga geçmedim mpr izle bak . Kasıtlı şekilde bana vuruyorsun ve bu yetmezmiş gibi forum konusu açıyorsun. Kimin haklı olduğu ortada bence ama yinede hatalıysa gereği yapılacaktır iyi günler.

Beni vurmaya hakkın yok bu ne hak bu ne cürret Big Grin     . Bidahaki sefer daha tutarlı bir mpr ile gel sana tavsiyem. Böyle haksız banlama ilk defa görüyorum demişsin. Eğer bu şekilde davranacaksan daha çok bu şekilde banlar görebilirsin.

Not - Oyunda admin tagında biri olmadığından taga geçip oyuncuyu uyaracatkım ancak oyuncu ben admin tagındayken oyundan çıktı ve bende oyuncuyu işlemden kaçmak sebebiyle banladım iyi günler.

Cruise: [MekkeDilençisi] isimli kullanıcı [^1[OG] ^7ORHAN] tarafından [Kasıtlı vurmak + işlemden kaçmak] sebep ile [0] gün banlandı! | Banlanma Tarihi: 21.08.2022 18:55:41 Açılma Tarihi: 22.08.2022 06:55:41
DISCORD: ORXAN#7316
Kayıtlı Üye
İşlemden hiç bir şekilde kaçmadım orda sinirlenip oyundan çıktım. Kendi kendine senaryolar yazmazsan sevinirim
Kayıtlı Üye
Senaryoyu gayet güzel yazan ortada bence boş boş yazıp burayı doldurma. İyi günler
DISCORD: ORXAN#7316
Kayıtlı Üye
Lütfen beklemede kalın!
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polis (QRAQADIL) sizin yanınızdan o şekilde geçiyor fakat sonrasında arkadan ona siz çarpıyorsunuz. Bu durumda suçlu siz oluyorsunuz. Üstelik onu geçmek yerine aradan zaman geçtikten sonra bu sefer onu ittirmeye başlıyorsunuz. Herhangi bir olumsuz/yanlış bir şey yoktur.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...