Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-16-2022, 08:43 AM Porçayist.
Kasıtlı önüme kırıyor ilkinde bir şey demiyorum soru işareti atıyorum takmıyor. 2.sinde artık 4 kez üst üste önüme kırınca kasıtlı olarak çarpıp kırmızı ışıktan geçmesini sağlıyorum. 

MPR:https://s7.dosya.tc/server23/0jxxrw/Erdem_kas_Tilti_one_kirma.mpr.html

S2:ErdemERGENE

Kendimde kasıtlı olarak vursam da kim olsa aynı şeyi yapardı. Önceden onu 1-2 sefer banlattığım için bana kini var ve onu aynı arabada geçince yediremiyor ve kasıtlı olarak gördüğünüz hareketleri yapıyor.

NOT: MPR'den sonra aynını yapıp kırmızıdan geçiriyor fakat mpryi alamıyorum çünkü zaten almıştım sonuçta kanıtı yok bunun üstünden ceza yazmasanız da olur bana da ceza yazabilirsiniz razıyım fakat şu magandayı banlayın lütfen.

Kendi MPR'sini atabilir arkadaş zaten kendimde söylüyorum önüme 3-4 kes üst üste kırınca artık duramıyorum ve arkadan yapıştırıyorum.
Moderator
Merhaba,
Mpr kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet ettiğiniz kullanıcıya (ErdemERGENE) tarafımca uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.
Siz Porçayist yani (ErKaan) Erdem ergene adlı kullanıcıya kastılı çarparak ışıktan geçirdiğiniz içinde tarafımca sizlere de uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.
İyi forumlar,
İyi oyunlar.
 OMERR

WantenKorsBaby
1 Ziyaretçi
Task