Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-02-2022, 07:32 PM YakupCaliskan.
1-)  MPR kaydında da görüleceği gibi şahıs aracıma çarpıyor ve Grav kullanıyor, uzunda trafiği mahvediyor.
2-)  KANIT: https://dosya.co/nmb6uf9v4508/PoloGTI_1.6.mpr.html / https://www.hizliresim.com/aixv3r4
3-)  8.58.00'dan itibaren izlemeye başlayınız.
4-)  Oyuncunun S2 Adı: Quattro
5-)  İhlaller: Grav + Oyunculara çarparak trafiği bozmak
#FXO V-TEC
Kayıtlı Üye
grav kullanmıyorum bu bir ikincisi uzunda duraklama hakkın yok senin yüzünden ben dahil 3 kişinin kazasına sebebiyet verdin bu durumda sen hatalısın ufak bir rage geçirip arkadan vurmuş olabilirim kabulleniyorum ama bu gayet olağan bir durum o yüzden boş şikayet
#hızlıdizeller
Kayıtlı Üye
(08-02-2022, 07:35 PM)diyarpala demiş ki: grav kullanmıyorum bu bir ikincisi uzunda duraklama hakkın yok senin yüzünden ben dahil 3 kişinin kazasına sebebiyet verdin bu durumda sen hatalısın ufak bir rage geçirip arkadan vurmuş olabilirim kabulleniyorum ama bu gayet olağan bir durum o yüzden boş şikayet

Boş demekle yetiniyorsun, orada yavaşlama sebebim senin arkandan gelen lacivert araçtaki arkadaşla birlikte gidiyor olmamızdı. Arkadaş geride kaldığı için yetişmesini bekledim. Adminler tarafından gereğinin yapılmasını istiyorum.
#FXO V-TEC
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-03-2022, 10:47 AM diyarpala.
arkadaşını beklemen beni ilgilendirmiyor yolun kenarında kaldırım var oraya çık hiç bilemedin az ilerde pit stop var oraya geç bekle akan trafiği engelleyemezsin trafikte sadece siz yoksunuz arkadaşını bekledin hoş bir şey mi oldu şimdi olacak iş değil cidden adminlerden uzun yolda durduğun için sana arkadan bana çarptığı için arkadaşına işlem yapılmasını istiyorum madem öyle. Herhangi bir işlem yapılmayacaksa ben ayrı olarak şikayet açacağım.
#hızlıdizeller
Kayıtlı Üye
Göndermiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup, gerekli uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.
Ayrıca ''Uzunda yavaş gitmek/durmak, kazaya sebebiyet'' sebep ile uzaklaştırıldınız.
                      #BOOMMM
2 Ziyaretçi