Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-18-2020, 04:07 PM İlyas Ayg.
Öncelikle Selamn Aleyküm;

Bu açtığım konuyu aslında Salı günü gece veya Çarşamba sabahı açacaktım ama müsait değildim. Şimdi müsaitim ve açtım. Bilmiyorum eski ss ler (gerçi eski ss dediğimde 2 günlük sadece) iş görürmü? Ama ben yine de atıcam çünkü baktım kimse konu açmamış ama ben açıcam. 

Başlıkta belirttiğim şahıs insimin yokluğundan faydalanıp çok rahat bir şekilde küfürler etmiştir. Hatta bazı küfürleri ederken Orhan abi bile vardı. O kadar rahat. Aslında ben o gün Admin'dim ama insim çöktüğü için elimden hiç bir şey gelmedi.  Undecided  Gerekli kanıtlar ektedir.

NOT-1: Arkadaş bayağı rahattı o yüzden pamuk eller cebe diyerek large bir ban atarsınız diye umuyorum. 
NOT-2: O günün ertesi sabahı yetkim dolduğu için yetkim alındı. Alınmasaydı ben banlayacaktım.  Sad
Not-3: Bu kanıtlar asla ve asla montaj değildir. Benim hayatımda montajla adam banlattırmak olmaz. Çünkü kul hakkına gireceğini biliyorum.
Not-4: Arkadaş şahsa küfür, ailevi küfür, Osmanlı Garage'nin tüm yetkililerine dahi küfür etmiştir. Yani anlayacağınız milyoncu gibi her şeyden var.
NOT!!!!!: Arkadaş tam 20 kez küfür etti hemde aynı yarım saat içinde ama konulara en fazla 5 adet eklenti eklenebildiği için 5 tane ekledim. Dilerseniz, merak ederseniz özelden de atabilirim veya başka konular da açıp atabilirim ama büyük ihtimal ikinci sunduğum seçenek yasaktır.

Arkadaşın S2 Lisans adı: Adana0101110

NOT (Konuyu düzenleme sebebim): Daha tam bitmemişken yanlışlıkla göndermek.
        İlyaSS
▁ ▂ ▄ ▅ ▆ Osmanlı Garage ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁
Yönetici
Gerekli işlemler yapılmıştır;
İyi akşamlar
konu kilit.
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task