Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
64 portunda oynuyordum iş yükü vardı uzun yolda kmyi bitiriyordum ve önümde kovalama olduğu için kontrollü gidiyordum arkamdan cevat polis geliyordu ve hız sınırı aşımı yapıyordu kovalamada olmamısına rağmen.Ve kovalamaya engel olup suçluya çarpıyor arından geri geri gelip bana vuruyor ve oyunda chate ''boş yapma kardeşim'' yazıyor bana öder misin dediğimde.

Mpr link  : https://s5.dosya.tc/server8/6sqy54/cevat.mpr.html

Mpr süre : 1:37:47.72

Şahısın S2 Lisansı Adı : cevat42

Polise gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

Saygılarla DİABLO

Heart
                                                               OSMANLI GARAGE
                                                                        DİABLO
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-31-2022, 08:27 PM SHROUDS. Düzenleme Nedeni: deneme bişey düzenlemedim
olayın dakikası yanlış aramak için bi saat uraştım kaza 1.32.00 da başlıyor

öncelikle benim yorumumun sana bir faydası yok ama kendi açımdan olayı özetleyeyim
kovalamacadaki suskun68 oyuncusu polisten kaçarken kaza yapıyor ve o kaza daralan yere denk geliyor burda boom adlı polisinde bir suçu yok suskun68 patlatmış sizi sizde görünmez kazaya kurban gitmişsiniz evet cevat adlı polis orda bekleyebilirdi size sürtmeden geçebilirdi ama o da kovalamacaya yetişmek için bi an aynaları kontrol etmemiş olabilir o yüzden benim tarafımca kimse ceza almıyacak alırsa suskun68 alır ama hiç sanmıyorum kovalamacada aksları kırık bir şekilde nereye kadar kaçabilirki ?
iyi forumlar iyi oyunlar SHROUDS

.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-31-2022, 04:16 PM DIABLO/CUNEYT.
(07-30-2022, 11:24 PM)SHROUDS demiş ki: olayın dakikası yanlış aramak için bi saat uraştım kaza 1.32.00 da başlıyor

öncelikle benim yorumumun sana bir faydası yok ama kendi açımdan olayı özetleyeyim
kovalamacadaki suskun68 oyuncusu polisten kaçarken kaza yapıyor ve o kaza daralan yere denk geliyor burda boom adlı polisinde bir suçu yok suskun68 patlatmış sizi sizde görünmez kazaya kurban gitmişsiniz evet cevat adlı polis orda bekleyebilirdi size sürtmeden geçebilirdi ama o da kovalamacaya yetişmek için bi an aynaları kontrol etmemiş olabilir o yüzden benim tarafımca kimse ceza almıyacak alırsa suskun68 alır ama hiç sanmıyorum kovalamacada aksları kırık bir şekilde nereye kadar kaçabilirki ?
iyi forumlar iyi oyunlar SHROUDS

yanlış cevap yazdım o yüzden düzenledim
                                                               OSMANLI GARAGE
                                                                        DİABLO
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polise (cevat42) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: qu8d2zq.png]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task