You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
ADMIN ENES
ADMIN ENES BENI HAKSIZ YERE 2 k zarara soktu olayı anlatıyorum ısıklarda 2 kısı yan yana duruyodu araclardan bırı admın enes arasında bosluk vardı bende oraya gırdım araba surttu enesı 3tl fln zarara soktu ondan sonra araba surttu dıye benı oyundan attı dıkkatsız surusten oysakı uyarı atılması gerekıyordu oyle maganda gıbı kullanmadım ısıkta surttu azcık hızımda 5 fln yanlarına yanasıyorum sonra atıldım gırdım tekrar neden attın fln dedım admıne hakaretten bıda attı 2 k zara gırdım neyse ondan sonra arabayla gıdıyom yolda durmus ben onu uyardım dedım enes yolda durma sen admınsın asıl senın bılmen gerekıyor dıye onu dıyınce benı server duzenı bozmak + admıne hakarettten 2 gun banladı sınırden elım ayagım tıtrıyor lutfen onun admınlgıı elınden alınsın benım zararım odensın banım kaldırılsın
Kayıtlı Üye
RE: ADMIN ENES
Merhaba, Admin Nasıl Raporlanır Konusu 2.Maddesi  ''Hiç bir şekilde kanıtsız işlem yapılmaz, şikayetinizi kanıtınız ile birlikte oluşturunuz.''

Bu Madde dayanarak forumunuza işlem yapılmaz. Lütfen kanıtlarınız var ise kanıtlarını ekleyebilir yada yeni bi form açabilirsiniz

İyi Oyunlar..
MUZAFFER YILDIZ 
Kayıtlı Üye
RE: ADMIN ENES
(07-20-2022, 02:27 PM)İbrahim bey demiş ki: ADMIN ENES BENI HAKSIZ YERE 2 k zarara soktu olayı anlatıyorum ısıklarda 2 kısı yan yana duruyodu araclardan bırı admın enes arasında bosluk vardı bende oraya gırdım araba surttu enesı 3tl fln zarara soktu ondan sonra araba surttu dıye benı oyundan attı dıkkatsız surusten oysakı uyarı atılması gerekıyordu oyle maganda gıbı kullanmadım ısıkta surttu azcık hızımda 5 fln yanlarına yanasıyorum sonra atıldım gırdım tekrar neden attın fln dedım admıne hakaretten bıda attı 2 k zara gırdım neyse ondan sonra arabayla gıdıyom yolda durmus ben onu uyardım dedım enes yolda durma sen admınsın asıl senın bılmen gerekıyor dıye onu dıyınce benı server duzenı bozmak + admıne hakarettten 2 gun banladı sınırden elım ayagım tıtrıyor lutfen onun admınlgıı elınden alınsın benım zararım odensın banım kaldırılsın

Uyari verilmesi gerekiyordu diyordun kick demek uyarı demek zaten sonra geldin "lan, kafasız" gibi şeyler söyledin ve kickledim üsluptan daha sonra konuyu uzatma vs. dedim ve sen konuyu uzatıp hakaret etmeye devam ettin diğer oyuncular da rahatsız olmaya başlayınca ban attım yolda durma adminsin senin bilmen gerekiyor dediğin için ban atmadım. Yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Kanıtlarını iletirsen sevinirim.
OSMANLI GARAGE