Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Cezayı kesen polisin kullanııc adı: furkanenes4457

Polis raporu açan oyuncunun kullanıcı adı:AliErenBMW

Rapor sebebi: Öncelikle merhaba polis ceza listesini incelediğimde otobanda yavaş gitmek adı altında kesilen cezanın Miktarı 50TL fakat map oval değil ve yolun bomboş olup benim de yolu inceledikten sonra direksiyon ayarlarımı değiştirmek için sağda duruyorum ve polisi fark ettiğimde hızımı yavaşça yükseltiyorum fakat polis yolda kimsenin olmamasına rağmen yolun müsait olmasına rağmen Bana ceza uyguluyor. Derdim para değil fakat bu haksız işlemi bana yapıyorsa başka oyunculara da yapar. Başka oyuncularımızın da zarar görmemesi adına bu Şikayette bulunuyorum. Daha önceki forum şikayet kısmını okuduğumda arkadaş adına Polis durumundayken fazlasıyla şikayet açıldığını görüyorum! Bir an önce Polislik kurallarını gözden geçirmeni öneririm.

Cezası ne ise almasını istiyorum iyi forumlar...

MPR:https://s2.dosya.tc/server18/qvozra/Polis__Tsikayet.mpr.html Süre:12.00.34
Banned
ben senden bi öğrenciem lan polisliği ben polis değilken bende ceza yedim yvaşlama yüzünden şimdi sıra bende kahpe
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polise (furkanenes4457) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: nruywpe.png]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task