Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-12-2020, 08:13 AM anilcankartal.
Dostum serverde 40 kişi var ise 20 kişisi ters yön , yoldur durma gibisinden şeyler yapıyor çoğunuz kaza yapınca pit çekmiyorsunuz server 45 kişiydi ben tek başıma orada görevimi yapıyordum herkesi tek tek uyaramazdım !ann dan 2 - 3 kez uyardım herkesi artık ban atacağım dedim ona rağmen aynı şeyleri yapmaya devam ettiniz. Arkadaşın yazı yazarken ters yöne geçip adama çarpıyor ben buna ban atmak zorundayım hem 3 kez uyarmışım üstüne bunu yapıyorsa ben buna ban atarım sen bana kalkmışsın yok işte yazı yazıyordu bi uyaraydın falan şeyler söylüyorsun. Banane kardeşim kimsenin oyununu bozmaya hakkı yok çeksin pit orada yazsın, ayrıca berat ve melih admin ben ban attıktan yarım saat sonra geldiler. Siz istiyorsunuz ki ben gideyim çarpayım ne olacak ki özür dilerim olur biter.

Ayrıca arka yolda 7-8 kişi geziyorsunuz dağıtın orayı ban atacağım dediğimde ise bana atıyosan at ne yapalım dediniz
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
Görevini Kötü Kullanan BAYCAN - tarafından SÜPERB - 06-11-2020, 09:02 PM
RE: Görevini Kötü Kullanan BAYCAN - tarafından anilcankartal - 06-12-2020, 08:07 AM
1 Ziyaretçi
Task