Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-24-2020, 04:55 PM SÜPERB.
Tanıdığım bı kardesim 3 gün ban  yemiş oyuna girdim neden atıldı dedim. Bana gelip senide banlicam deyip banladi. Arkadaşı atma sebebi bı tanıdığına tag vermek. Bu zamana kadar hiçbir admin karismadi bize 3 kisidenfazla kişide tag bulundurmak yasak! Ben dedim ki admin bana senide aticam diyince atamazsın çıkarmak zorunda değilim dedim. Bana gelip diğer admin ukala ukala konuşma filan dedi oysaki çıkarmak zorunda değilim dedim sadece kendileri ukalaydi. Ben sadece soru sormak için oyuna girdim kimseyi klana almaya çalışmadım ve tag cikarmak zorunda değilim ve ayriyetten ben oyuna girdiğimde başka aynı tag olan kimse yoktu konuşmaktan aciz insanlar mısınız sizinle konuşmaya geldim. 2 gün Atan adminler: kdgenesis , ErenFurkan. Daha önce yediğim haksız banlarda haklı bile olsam banim süresince banim kalkmadı lütfen banimi kaldirin. Ortada zaten klan filan yok! S2 adim ;  tolgatlp Admin oldunuz diye egonuzu tatmin etmeniz yüzünden ban mi yememiz gerekiyor!

Bu Konudaki Mesajlar
KdGenesis, ErenFurkan KONU KAPANMADİ ADMİNLER İLGİLENEBİLİR Mİ LÜTFEN - tarafından SÜPERB - 05-24-2020, 10:04 AM
1 Ziyaretçi
Task