Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Adaletsizlik yaptığımı düşünmüyorum, yapmadım da. Beni damgalamaktan vazgeç. O egonu da 1 kereliğine hak, adalet için görmezden gel, kenara koy. "ben başkasına işlem yaptığım zaman adını geri alıyorsun" İşlem yapman umrumda değil kardeşim. Sana belirttim hala anlamak istemiyorsun. /// bu m logosunu herkes çıkardığı için tekrar geri aldım. Tekrar söylüyorum sana bir kinim nefretim yok, sana inat yapmadım, yapmak istediğim için yaptım. Ban atacağını tahmin etmedim, forum yetkilisi olarak beni çok şaşırttın bu hareketinle senden beklemezdim bu kadar basit bir şeyi büyütmeni. Ben hakkımı savunuyorum yanlış bir şey de kesinlikle kendimde görmüyorum. Seninle laf yarışına girmiyorum, niyetim ezmek değil sadece ama sadece hakkımı savunuyorum ve o banın haksız atıldığını söylüyorum ve açılmasını istiyorum. 2 saattir uğraşıyoruz kardeşim değer mi ? " Benim karşıma böyle gel" bunu demen de ayrı bir ironik olay. Konuyu kilitleme o zaman tartışalım kardeşim di mi ? Benim kelime bilgime de laf atman hoş değil, işi kişiselleştirme. Son sözüm tekrar söylüyorum, senden ricam şu banımı aç. Haksız yere attın, ortada bir suç görmüyorum. İyi forumlar.

Bu Konudaki Mesajlar
recepfy - tarafından erdemcraft1 - 04-04-2021, 01:09 PM
RE: recepfy - tarafından recepfy - 04-04-2021, 03:13 PM
RE: recepfy - tarafından SemihÖZTÜRK - 04-04-2021, 03:20 PM
1 Ziyaretçi
Task