Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Şener bozkurt adlı admin gece 12 sularında 61 portunda uyarmadan tagını değiştir diye sunucudan atıyor.Daha öncede 64 te de uyarmadan 5 6 kere sunucudan attı.Sohbetten düzgünce yazıp uyarmasını söyledim.Sürekli de sunucuya girip diğer insanlarla konuşuyorum etklleşimdeyiz çoğu kişi birbirimizi tanıyoruz hani yeni başlayan birisi olsam eyvallah. oda bana ters bir şekilde cevap verdi"uyarın bu istersen 5 gün banlayabilirim".Yazdığımı buraya aynı şekilde yazıyorum"İnsan gibi iletişim kurmicaksanız neden adminlik alıyorsunuz".Ben daha kullanıcı adıımı değiştirmeden beni sunucudan 5 gün "adminle düzgün bir şekilde konuşmamak ve uyarısı verildiği halde tag değiştirmemek" sebebiyle banladı.Ben bu arkadaşımın bana bi garezi olduğunu düşünmeye başladım artık çünkü bu 1 değil 2 değil sürekli aynı şeyi yapıyor.gece girdiğim için ismimi değiştirmeyi unutmuş olabilirim neden direk sunucudan kickliyor ??Asıl saygısızlık budur benim fikrim.

Şimdi 1 sorum ben gidip adminlik aldığım zaman diğer oyuncular bana kralla konuşur gibimi konuşucak Huh duruma göre bende parasını vericem yani. 1 değil 2 değil bu adminlerin egosu.80 tl verince ne oluyo yani admin olunca statü farkımı oluyor bu kişiler köle kral ilişkisimi oluyo ben çözemedim 3 senedir bu Osmanlıyı. 

Bu Konudaki Mesajlar
Sebepsiz yere banladım - tarafından Ahmetcan2626 - 12-08-2020, 09:36 PM
RE: Sebepsiz yere banladım - tarafından SenerBOZKURT - 12-08-2020, 10:01 PM
RE: Sebepsiz yere banladım - tarafından Volkan Ö. - 12-09-2020, 06:51 AM
1 Ziyaretçi
Task