Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-05-2020, 07:55 AM buddy.
ben dün oyundayken hiçbir şekilde argo veya rahatsızlık vermeden oyun oynuyordum fakat aynı evin internetiyle kardeşimde oynuyor ip adreslerimiz aynı oldugu için onun yaptığı şeyler ben yapmış gibi oluyor anlamışşınızdır dün oyunda sıkıntı küfür olmuş banlandığı halde huzursuzlık vermeye devam etmiş admin hesabıyla bağlanmış v.b olaylar ve oyun içi oyuncular rahatsız olup serveri terk etmiş olabilirler onların adına özğr dilerim ben dün konuştuk yöneticiyle kardeşime gereken yapıldı fakat bidaha oyuna girebilecek miyiz şahsen ben bişey yapmadıgım halde aynı ip de olduğumuz için bende küfür etmiş felan gözüküyorum ve tüm sunucudan özür diliyorum bidaha olmayacak /fakat ben oyuna girebilecek miyim en ufak hata yapmadan ? vecaplarsanız sevinirim

ben lfs osmanlı garagede 3 yıldır oynuyoırum kayıtlarıma bakabilirsiniz gözüküyorsa

Bu Konudaki Mesajlar
sormak istiyorum ve özür diliyorum herşey için - tarafından buddy - 08-05-2020, 07:55 AM
1 Ziyaretçi