Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
aracımı sürerken kırmızı ışık vardı durdum hatta sola yanaştımki hızlı gelen vurmayıp geçsin diye. Arkadan gelern şahıs yeni polis olan shiva hızlı geliyordu önüne bakmadı sağ ise bomboştu çarptı bana kaza ve kırmızı ışıktan geçirdi. arkadaşa anlatıyorum bilerek yapmadım zorunlu değilim diyor sonra kovalamacadayım diyor ve geçiştiriyor at işlem uygulansın dedi ve atıyorum foruma adminin gerekli işlmi yapmasını isterim.  # kırmızı+kaza kaybımın ödenmesini arz ederim gerekirsede arkadaşa işlem uygulanırsa güzel olur...

ŞAHIS: 0shiva

MPR:                            [b]https://s2.dosya.tc/server20/txyp82/shivaaa.mpr.html      MPR 37. DAKİKA İTİBARİDİR[/b]

####SAYGILAR##ERDEM#ALTINTAŞ####

Bu Konudaki Mesajlar
kastlı çarpma + kırmızı ışık geçirme - tarafından erdem2544 - 11-15-2022, 05:26 PM
RE: kastlı çarpma + kırmızı ışık geçirme - tarafından 0shiva - 11-15-2022, 05:45 PM
RE: kastlı çarpma + kırmızı ışık geçirme - tarafından Orhan C. - 11-17-2022, 09:02 AM
1 Ziyaretçi
Task