Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 09-05-2022, 06:58 PM Toprak.
LİNK: [color=var(--text-link)]https://s5.dosya.tc/server9/ub8swv/shaz_ban.mpr.html[/color]

Öncelikle kolay gelsin, s2 adım: Toprak olay ilk öncelikle saat 4.22'de s2 ismi Wantenkorsbaby olan admin arkadaşımız gelip arkadan vuruyor sonra görmedim gibisinden bir bahane uyduruyor ondan sonra benim oyunum kastığı için ayna kullanamıyorum geri geri geliyorum ve arkadaşa çarpıyorum ordan çekildiğini zanettim ve müzik sesi yüksek olduğu için anca fark ettim sonra hiç bişey sorup soruşturmadan beni kickledi, sonra sunucuya giriş yaptıktan sonra anlatmaya çalışmama rağmen yükselip kasıtlı vurduğumu anlatmaya çalıştı ve öncesinde'de o arkadaş bulunduğumuz çadırdaydı bir iki dakika önce orda olduğumuzu bilmesine rağmen 40 50 neyse öyle bir hızlarda gelip vurdu, sonra saat 4.26'da sigara almaya gittim bi arkadaş beni görmeyip önüme kırdı bende duramadım normal olarak ve aradan geçerim diye gaza bastım ve arkadaşa çarptım parasınıda ödedim ek olarak sonrada 06Rooki06 isimli admininiz gelip kasıtlı vurdun diye gene sebep veya bişey sormadan kickledi, sonra saat 4.34'de gene çadıra girdim ve arkadaşım olan s2 ismi Toprakmetinsdhj olan user arkadan gelip vurdu bende şaka olsun diye vurdum ve ek olarak gene ödedim parasını ve gene 06Rooki06 isimlli admininiz sebep veya bişey sormadan kicklemek yerine banladı. Umarım arkadaşlara gereken işlemi yaparsınız çok uzun yazdım kusura bakmayın kolay gelsin Smile

Bu Konudaki Mesajlar
admin - tarafından Toprak - 09-05-2022, 06:50 PM
RE: admin - tarafından 06Rooki06 - 09-06-2022, 01:05 PM
RE: admin - tarafından Toprak - 09-06-2022, 06:14 PM
RE: admin - tarafından Orhan C. - 09-12-2022, 05:41 PM
3 Ziyaretçi
Task