OsmanlıGarage.com
yakalamak için bu nedir? - Yazdırılabilir Sürüm

+- OsmanlıGarage.com (https://www.osmanligarage.com)
+-- Forum: Live for Speed Osmanlı Garage (https://www.osmanligarage.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Sunucu 66664 (Cruise) (https://www.osmanligarage.com/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Polis Raporlama (https://www.osmanligarage.com/forumdisplay.php?fid=46)
+---- Konu: yakalamak için bu nedir? (/showthread.php?tid=9337)

yakalamak için bu nedir? - ardahydr - 04-17-2022

öncelikle selamın aleyküm ömer adlı polis ile kovalama içindeydik ömer adlı admini atlatmam üzere rooki adlı polis salma dedi tamam eyw destek atmıştır polisimiz ama rooki adlı polis, polis radar yerine yakın ve ya oraya girecek ya da düz gidecek bende türkiyemin oradaki ps yerindeyim onu görmem üzere yavaşlıyorum fakat rooki adlı polis salma dediği andan beri yapılması yasak olan bir şey yapıyor ve ovalde yavaş gidiyor neredeyse duracak o azami hızı ile gitse belki de ben atlatacağım parasında değilim gerekli işlem yapılırsa iyi olur Smile

mpr: https://s7.dosya.tc/server21/b7nhco/hatal_Ti_islem.mpr.html

son 4-5 dk kaladan itibaren izlenirse mpr daha iyi olur kovalama oradan başlıyor.

polisin s2: 06Rooki06 

iyi günler,hayırlı ramazanlar Smile

RE: yakalamak için bu nedir? - Wantennkorsbaby - 04-17-2022

Merhaba, Değerli forum yetkilileri Ben OMERR konuya şu şekilde giriş yapmak istiyorum,
ROOKİ adlı polis bana salma dedi diye salmamazlık yapmıyorum ki zaten sal dese bile salmayacağım yakalama imkanım var herhangi bir şekilde kural ihlali yapmıyorum.
Ovalde yavaşlama konusuna gelicek olursam , Arkama geçiyorsun ve yavaşlıyorsun hem ben hasar alıyorum hem sen alıyorsun 1.pitstop alanına girme imkanın var bunu göze alarak yavaşlıyorum  mecburi + trafiği tehlikeye de sokmadım bana vurarak 1.pitstop alanına sokmaya çalışıyorsun vurup geri kaçıyorsun tekrardan peşine takılıyorum ve kovalamayaca devam ediyorum rooki adlı kullanıcı salma yazıyor hızım fazla bi anda 2.pitstop alanında dalıyorsun hızım fazla 2.ps alanına girdiğini gördüğüm anda ise kovalamacayı salıyorum.
Ek olarak şunu belirtmek istiyorum her ne olursa olsun aranızdaki problemleri foruma yansıtmayın.

RE: yakalamak için bu nedir? - 06Rooki06 - 04-17-2022

Öncelikle polis ömerin destek atması üzerine kovalamaca bölgesine gidiyorum ve hızlı olduğum için biraz geçiyorum azcık yavaşlarsam suçluyu kovalayabilceğimi düşündüğüm için arkama bakıp arkamda kimse olmadığına dair emin olduğum zaman sağ şeride geçip yavaşlıyorum burda eğer suçum varsa cezası kesilsin amenna SAYGILAR...

RE: yakalamak için bu nedir? - ardahydr - 04-17-2022

(04-17-2022, 02:53 AM)Darwinss demiş ki: Merhaba, Değerli forum yetkilileri Ben OMERR konuya şu şekilde giriş yapmak istiyorum,
ROOKİ adlı polis bana salma dedi diye salmamazlık yapmıyorum ki zaten sal dese bile salmayacağım yakalama imkanım var herhangi bir şekilde kural ihlali yapmıyorum.
Ovalde yavaşlama konusuna gelicek olursam , Arkama geçiyorsun ve yavaşlıyorsun hem ben hasar alıyorum hem sen alıyorsun 1.pitstop alanına girme imkanın var bunu göze alarak yavaşlıyorum  mecburi + trafiği tehlikeye de sokmadım bana vurarak 1.pitstop alanına sokmaya çalışıyorsun vurup geri kaçıyorsun tekrardan peşine takılıyorum ve kovalamayaca devam ediyorum rooki adlı kullanıcı salma yazıyor hızım fazla bi anda 2.pitstop alanında dalıyorsun hızım fazla 2.ps alanına girdiğini gördüğüm anda ise kovalamacayı salıyorum.
Ek olarak şunu belirtmek istiyorum her ne olursa olsun aranızdaki problemleri foruma yansıtmayın.
oval boşken abartılmadan geri geri gelmenin serbest olduğu bir kuralı kullanıyorum burada bir sıkıntı olmadığını düşünüyorum. Ayrıca buraya aramızda bir problem olmadığını da yazıyım malum sürekli atladığın için aramızda ki olaya ayrı olarak burada bu olayı babam yapsa babamı da şikayet ederim aramızda problem olması bir şeyi değiştirmez.

(04-17-2022, 03:09 AM)Beko3571tr demiş ki: Öncelikle polis ömerin destek atması üzerine kovalamaca bölgesine gidiyorum ve hızlı olduğum için biraz geçiyorum azcık yavaşlarsam suçluyu kovalayabilceğimi düşündüğüm için arkama bakıp arkamda kimse olmadığına dair emin olduğum zaman sağ şeride geçip yavaşlıyorum burda eğer suçum varsa cezası kesilsin amenna SAYGILAR...

kovalama bölgesine gitmediği mpr de açık şekilde belli ben sana doğru geliyorum sen nasıl kovalama bölgesine ovalde 40 ile giderek mi geliyorsun allah aşkına savunma yapacaksan lütfen doğru bir şekilde yazalım. Ayrı olarak hızlı da değilsin azcık yavaşlarsan 120 ovalin en düşük hızı 120 ile gidersen radarı geçeceksin kovalayamayacaksın ben de ya radara giricem kaçıcam ya da sen radara gireceksin ben düz gidicem orada yaptığın en düşük oval hızı 120 dir onun altında durup beni kovalamaya çalışman hatalıdır.Ve seni de uyarmama rağmen hala salmadın hatanın da farkındasın.Gerekli haklı haksız kısmı forum adminleri yapacaktır uzatmaya gerek yok.

RE: yakalamak için bu nedir? - Orhan C. - 04-30-2022

Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup sunucu içerisinde o an oyuncu sayısının az olması ve ovaldeki oyunculara herhangi bir sıkıntı yaratmadığı için herhangi bir olumsuz/yanlış bir durum söz konusu değildir. Şikayet etmiş olduğunuz polise (06Rooki06) daha dikkatli olması konusunda uyarılar verilecektir.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...