OsmanlıGarage.com
1.6 İES - Yazdırılabilir Sürüm

+- OsmanlıGarage.com (https://www.osmanligarage.com)
+-- Forum: Live for Speed Osmanlı Garage (https://www.osmanligarage.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Sunucu 66664 (Cruise) (https://www.osmanligarage.com/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Polis Raporlama (https://www.osmanligarage.com/forumdisplay.php?fid=46)
+---- Konu: 1.6 İES (/showthread.php?tid=9315)

1.6 İES - _Axe - 04-14-2022

22:50 takla attığı halde kovalamacayı bırakmama 
23:50 POLİS HAKAN takla atmış polisi düzeltiyor (hakan kovalamacaya dahil değil)
24:35 kovalamacayı bırakmamıştı hala devam ediyordu önüme kırdı
25:00 dan itibaren ram yapmaya başlıyor 
26:10 ram 
27:00 ram
27:55 ram 
28:08 ram
28:40 ram
29:10 ram
30:25 ram
31:22 ram 
32:55 ram 
33:02 ram 
33:15 ram 
34:45 ram 
36:10 ram (120 km hız ile giden zanlıya 200 km hız ile arka tampondan vurma)

Belirttiğim süre zarfları boyunca pit manevrası değil arka tampondan ve bir kereye mahsus olmak süreciyle ön tampondan kontrolsüzce güç uygulamıştır. Süre zarflarının incelenmesini talep ederim. Kovalamacaya dahil olmayan polislerin ise kovalamacada olan kaza yapmış polislere yardımını doğru bulmuyorum. 

POLİS 1.6 İES S2 : SametYakar
POLİS HAKAN S2 : 33hakan01

Gereğinin yapılmasını arz ederim. Saygılarımla. İyi oyunlar.

İYİ FORUMLAR DİLERİM.

[color=var(--text-link)]https://s2.dosya.tc/server17/x0iket/axe.mpr.html[/color]

RE: 1.6 İES - SametYakar - 04-14-2022

Ramlarin çoğu ben tam direksiyonu kırdıktan sonra frene bastığından dolayı oluyor ve dün aynı kişi ile mevzumuz olduğu için Kışkırtıyor bende istemsizce ve öfke ile yanlışlıkla vuruyorum İSTEMSİZCE(polis kışkırtmak).

OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

RE: 1.6 İES - Eraygms06 - 04-15-2022

Bence Kendi hatalarınıda görmen lazım adam tam arkana geldiğinde fren yapıyorsun arkasına geçip arkadan vuruyorsun bu polisi kışkırtmaya giriyor ve şahıs kovalarken rotu kırık manevrayı rahat alamıyor pit atarken kapına vb. başka yerlere çarpması gayet normal örnek veriyorum 27.15 gibi bir sürü dakika var kendi fren yapıp çarptığın yerleride koymanı tavsiye ederim ki adminler kimin haklı olup olmadığını görebilsin. 28.08 ram demişsin adama sen çarpmışsın adam düz döneyim derken sana çarpmış sende sana çarptığı her saniyeyi ram diye yazmışsın ve şahsın 1 lastiği patlak kovalıyor mprı incelerken onada bir baksaydın 29.19 da adamın üstüne çıkmışsın 30.12 de fren yapıyorsun adama arkadan vuruyorsun insanları raporlarken önce kendi hatalarınızı bi gözden geçirin

Ben bu durumda 1.6 ies e değil AXE ye uzaklaştırma uygulanması gerekiyor
saygılarımla

İyi Forumlar
İyi Oyunlar

RE: 1.6 İES - _Axe - 04-15-2022

Dikkatin için teşekkür ederim. Madem bu kadar dikkatli bir şekilde inceledin benim sağ ve sol rot kollarımın kırık olduğu bariz bir şekilde belli olmaktadır. Bariz bir şekilde görülmektedir ki belirttiği süre zarflarındaki benim fren manevram pit hareketinden kaçmak içindir. 1.6 ies'in lastiklerinin patlak olduğunu savunuyorsun benim rot kollarımı göz ardı ediyorsun. Onun lastiği patlak ise benimde rot kollarım kırıktır. 3 adet süre zarfı belirtmişsiniz, ben ise sizden daha fazla süre zarfı belirtmişimdir. Üstelik 1.6 ies ram yaptığını açıkça beyan etmiştir. Üstelik arkadaşımız kaza yaptığı/yan döndüğü kovalamacayı devam ettiremeyecek bir durumda iken kovalamacaya dahil olmayan POLİS HAKAN tarafından yardım almıştır. Kaza yaptığında yolu engelleyecek bir konumdadır. Bunun doğrultusunda kovalamacayı bırakıp pit atması gerekmektedir. Sizin yetkili olmadığınızı varsayarak söylemek isterim ki uzaklaştırma uygulanmasına karar vermek sizin fikrinize bağlı değildir. Olay esnasında kovalamacaya dahil olan bir polis bile değilsiniz. Lütfen burada gelip bana arkadaşınızı savunmayınız. Gerekli kararın ''yetkililer'' tarafından verilmesi gerekmektedir. Lütfen polemik yaratmayınız.
DİPNOT: Kovalamaca esnasında Eraygms06 s2 adlı kullanıcı oyunda aktif halde bulunmamaktadır. Olaya dahil olmayıp o esnada oyunda bile bulunmayan bireylerin forum sitesinde arkadaşının hatalarını örtbas etmelerini doğru bulmamaktayım.

Saygılarımla.

İYİ FORUMLAR
İYİ OYUNLAR.

RE: 1.6 İES - Eraygms06 - 04-16-2022

(04-15-2022, 11:13 PM)_Axe demiş ki: Dikkatin için teşekkür ederim. Madem bu kadar dikkatli bir şekilde inceledin benim sağ ve sol rot kollarımın kırık olduğu bariz bir şekilde belli olmaktadır. Bariz bir şekilde görülmektedir ki belirttiği süre zarflarındaki benim fren manevram pit hareketinden kaçmak içindir. 1.6 ies'in lastiklerinin patlak olduğunu savunuyorsun benim rot kollarımı göz ardı ediyorsun. Onun lastiği patlak ise benimde rot kollarım kırıktır. 3 adet süre zarfı belirtmişsiniz, ben ise sizden daha fazla süre zarfı belirtmişimdir. Üstelik 1.6 ies ram yaptığını açıkça beyan etmiştir. Üstelik arkadaşımız kaza yaptığı/yan döndüğü kovalamacayı devam ettiremeyecek bir durumda iken kovalamacaya dahil olmayan POLİS HAKAN tarafından yardım almıştır. Kaza yaptığında yolu engelleyecek bir konumdadır. Bunun doğrultusunda kovalamacayı bırakıp pit atması gerekmektedir. Sizin yetkili olmadığınızı varsayarak söylemek isterim ki uzaklaştırma uygulanmasına karar vermek sizin fikrinize bağlı değildir. Olay esnasında kovalamacaya dahil olan bir polis bile değilsiniz. Lütfen burada gelip bana arkadaşınızı savunmayınız. Gerekli kararın ''yetkililer'' tarafından verilmesi gerekmektedir. Lütfen polemik yaratmayınız.
DİPNOT: Kovalamaca esnasında Eraygms06 s2 adlı kullanıcı oyunda aktif halde bulunmamaktadır. Olaya dahil olmayıp o esnada oyunda bile bulunmayan bireylerin forum sitesinde arkadaşının hatalarını örtbas etmelerini doğru bulmamaktayım.

Saygılarımla.

İYİ FORUMLAR
İYİ OYUNLAR.

Hepsini Belirtmeye uğraşmadım her belirttiğiniz saniyenin 10 yada 20 saniye öncesini izlemenizi tavsiye ederim.

RE: 1.6 İES - enesbey5858 - 04-16-2022

İki tarafında hataları oldukça fazla görülüyor.
İşlem ikinize de uygulanmıştır.
[Resim: unknown.png]
[Resim: unknown.png]

İyi Oyunlar..
İyi Forumlar..