OsmanlıGarage.com
[POLIS] Zortingenn - PİT ATMAMA X3 PİT ATMAMA - Yazdırılabilir Sürüm

+- OsmanlıGarage.com (https://www.osmanligarage.com)
+-- Forum: Live for Speed Osmanlı Garage (https://www.osmanligarage.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Sunucu 66664 (Cruise) (https://www.osmanligarage.com/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Polis Raporlama (https://www.osmanligarage.com/forumdisplay.php?fid=46)
+---- Konu: [POLIS] Zortingenn - PİT ATMAMA X3 PİT ATMAMA (/showthread.php?tid=7629)

[POLIS] Zortingenn - PİT ATMAMA X3 PİT ATMAMA - 58FURKAN34 - 11-06-2021

Mpr de de görüldüğü üzere [POLIS] Zortingenn - adlı şahıs polis olmasına ve biz oyunculara örnek olması gerekirken 18:26 dakikasından itibaren izlerseniz kaza yapıyor spin atıyor ve pit atmak yerine hala yolda duraklıyor ve 3 kişiye kaza yaptırıyor bu şahısa gerekli işlemlerin yapılmasını arz ediyorum . 

şahıs s2  = ardahydr -

Mpr = https://s6.dosya.tc/server5/lvehc5/POL_TIS_PIT_ATMAMA_FORUM.mpr.html

RE: [POLIS] Zortingenn - PİT ATMAMA X3 PİT ATMAMA - ardahydr - 11-07-2021

polis benim diğer bir konuda bu konuya açıklık getirdim shift p yapamadım ve özürümü diledim sonrasında pit attım arkadaşa da bu durumu anlattım fakat üstüne hakaret edildi bu arkadaş tarafından bana ve foruma attım arkadaş cezasını aldı bana bu tavırla yaklaşmak yerine özürüme karşılık durumu iletmeme rağmen kötü bir tavırla yaklaşmıştır.

RE: [POLIS] Zortingenn - PİT ATMAMA X3 PİT ATMAMA - 58FURKAN34 - 11-07-2021

(11-07-2021, 11:14 AM)ardahydr demiş ki: polis benim diğer bir konuda bu konuya açıklık getirdim shift p yapamadım ve özürümü diledim sonrasında pit attım arkadaşa da bu durumu anlattım fakat üstüne hakaret edildi bu arkadaş tarafından bana ve foruma attım arkadaş cezasını aldı bana bu tavırla yaklaşmak yerine özürüme karşılık durumu iletmeme rağmen kötü bir tavırla yaklaşmıştır.

Kardeşim bari yalan söyleme mpr de de görüldüğü gibi kaza yapmışsın hala inatla toplamaya çalışıyosun . kaza yaptıysan pit A TA CAK SIN !!!

RE: [POLIS] Zortingenn - PİT ATMAMA X3 PİT ATMAMA - ardahydr - 11-08-2021

(11-07-2021, 01:24 PM)58FURKAN34 demiş ki:
(11-07-2021, 11:14 AM)ardahydr demiş ki: polis benim diğer bir konuda bu konuya açıklık getirdim shift p yapamadım ve özürümü diledim sonrasında pit attım arkadaşa da bu durumu anlattım fakat üstüne hakaret edildi bu arkadaş tarafından bana ve foruma attım arkadaş cezasını aldı bana bu tavırla yaklaşmak yerine özürüme karşılık durumu iletmeme rağmen kötü bir tavırla yaklaşmıştır.

Kardeşim bari yalan söyleme mpr de de görüldüğü gibi kaza yapmışsın hala inatla toplamaya çalışıyosun . kaza yaptıysan pit A TA CAK SIN !!!

kardeşim kafan mı güzel ben pit atmadım mi diyorum shift p yapamadım o kadar hızlı ben makina mıyım hakaretten ban yedin diyeanlamamanla çıkarma güzel kardeşim benim.

RE: [POLIS] Zortingenn - PİT ATMAMA X3 PİT ATMAMA - 58FURKAN34 - 11-18-2021

(11-08-2021, 12:29 PM)ardahydr demiş ki:

kardeşim kafan mı güzel ben pit atmadım mi diyorum shift p yapamadım o kadar hızlı ben makina mıyım hakaretten ban yedin diye kuyruk acını anlamamanla çıkarma güzel kardeşim benim.

Umrumda mı kardeşim senin atıp atamaman ? O piti a ta cak sın ! . Eğer klavyeye hakim değilsen online oyunlara girip kimsenin huzurunu kaçırma !!!

RE: [POLIS] Zortingenn - PİT ATMAMA X3 PİT ATMAMA - enesbey5858 - 11-18-2021

[Resim: unknown.png] Log kayıt edilerek, tekrar şikayetinde
log kaydına göre ban süresi uzatılacaktır.

(11-18-2021, 07:18 PM)58FURKAN34 demiş ki:

kardeşim kafan mı güzel ben pit atmadım mi diyorum shift p yapamadım o kadar hızlı ben makina mıyım hakaretten ban yedin diye kuyruk acını anlamamanla çıkarma güzel kardeşim benim.

Umrumda mı kardeşim senin atıp atamaman ? O piti a ta cak sın ! . Eğer klavyeye hakim değilsen online oyunlara girip kimsenin huzurunu kaçırma !!! 
  BOŞ İNSAN !

4-) Kişilerin onurlarını zedeleyici Argo yada küfürlü konuşanların mesajları silinip 5 günden az olmamak üzere 365 güne kadar banlanır.
7-) Görgü - Ahlak - Kalabalık ortamlarda hoş karşılanmayacak mesajlar silinip 3-10 gün arasında banlanır.

4-) Kişilerin onurlarını zedeleyici Argo yada küfürlü konuşanların mesajları silinip 5 günden az olmamak üzere 365 güne kadar banlanır.
7-) Görgü - Ahlak - Kalabalık ortamlarda hoş karşılanmayacak mesajlar silinip 3-10 gün arasında banlanır.