OsmanlıGarage.com
Haksız Kovalamak-3500tlceza-5 dakika hapis - Yazdırılabilir Sürüm

+- OsmanlıGarage.com (https://www.osmanligarage.com)
+-- Forum: Live for Speed Osmanlı Garage (https://www.osmanligarage.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Sunucu 66664 (Cruise) (https://www.osmanligarage.com/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Polis Raporlama (https://www.osmanligarage.com/forumdisplay.php?fid=46)
+---- Konu: Haksız Kovalamak-3500tlceza-5 dakika hapis (/showthread.php?tid=4061)

Haksız Kovalamak-3500tlceza-5 dakika hapis - Ahmetcan2626 - 01-15-2021

"EFEBOZLAKKKK" kullanıcı adlı polis karşı şeritten hızlı geliyor bende kırmızı ışık bittiğinde 1.viteste kalkıyorum.Ardından polis bey arabamın burnuna çarpıp geçiyor.Kazalar yaşanabilir ama ödenmek zorunda değildir. Bende normal bi şekilde yoluma devam ediyorum.Polis arkamdan gelip beni kovalıyor sürekli vuruyor haraslıyor.Düzgün bir dille bırakmasını söylüyorum ancak o bırakmıyor.Kaçmadığım halde 4.seviyeye kadar kovalamacayı yükseltiyor.Semih adminle iletişime geçiyorum videodada görünüyor çok net o gelip yokuşdan hızlı geliyor ve çarpıyor.Parasını ödemediğim için beni kovalamaya devam ediyor.3500 tl ceza kesip üstüne 5 dakika hapse atıyor.Parasında değilim ama vaktimi haksız yere çalamaz. Lütfen gereği yapılsın...

https://www.youtube.com/watch?v=r5E0OLxody8&ab_channel=AhmetCan%C3%87il

RE: Haksız Kovalamak-3500tlceza-5 dakika hapis - Efebozlakkkk - 01-15-2021

1.si benim tarafımda yeşil yandı ve süz şekilde karşıya geçiyordum hızımı sana soracak değilim . Geldiğimi göre göre çıkıyorsun. 2.si kovalama sebebim kazaya sebebiyet 3.sü chatte gözüküyor 4-5dakika peşinden gidiyorum ve dediğim şey kenara çek ceza yazmıcam uyarı vericem ve o 4-5dakika hiç level attırmadım 4-5dakka sonra arkadaş semihe şikayet etti bende bu sefer sv attırdım ve sv4de çarpınca yakladım hapis attım 3500 ceza kestim fakat ceza bana gelmedi hatta orda insim bozuldu semih abiyede dedim para gelmedi insim gitti diye oda senin yüzünden sistemi yenilicez dedi 4.sü sürekli vurmuyorum önümde gaza basıp fren yapınca yavaşca deyiyor istemsizce

RE: Haksız Kovalamak-3500tlceza-5 dakika hapis - Ahmetcan2626 - 01-15-2021

Kazaya sebebiyet olan ben değilim sensin kavşağa yüksek hızlı giriyosun ben daha 30la kalkarken sen 80 le geliyosun.Herneyse kaza oldu eyvallah neden kovalıyosun öyle bi hakkın yok.Çarpıştık ödemedim sende ödemedin yoluma devam ettim sen arkamdan gelip para almaya çalışıyosun çok bariz.

RE: Haksız Kovalamak-3500tlceza-5 dakika hapis - Efebozlakkkk - 01-15-2021

(01-15-2021, 08:36 PM)Ahmetcan2626 demiş ki: Kazaya sebebiyet olan ben değilim sensin kavşağa yüksek hızlı giriyosun ben daha 30la kalkarken sen 80 le geliyosun.Herneyse kaza oldu eyvallah neden kovalıyosun öyle bi hakkın yok.Çarpıştık ödemedim sende ödemedin yoluma devam ettim sen arkamdan gelip para almaya çalışıyosun çok bariz.
 Dostum anlamıyorsun galba orda bu userda olabilirdi benim yerimde ben kazaya sebebiyetten uyarı vericektim ilkk uyarı verilir 2.de ceza kesilirr ve orda bana yeşil yanıyor ben öyle süratlanıp geçiyorum hız sınırını geçmediğim süreceede istediğim hızda giderim bu kimseyi ilgilendirmez kovalama başlatmama sebebimi tekrar söylüyorum dikkatli oku kazaya sebebiyet verme chate baksaydın uyarı verip bırakacağımı 4-5 dakka boyunca arkandan sv attırmadan gelirken söyledim sonrasında şikayete başlayınca bende sv attırdım yani sv attırmammın ceza yemenin sorumlusu sensin ilk de dursan chatte yazdığım gibi uyarını alıcaktın senden oyun içinde kaza yaptığımızdada hiç bir türlü para talep etmedim

RE: Haksız Kovalamak-3500tlceza-5 dakika hapis - Ahmetcan2626 - 01-15-2021

Orda oyuncu olsaydı peşimden kovalayıp 3500tl ceza yazmazdı kusura bakma kardeşim deyip yoluna devam ederdi.Tekrar söylüyorum hız sınırı geçmiş olup olmaman farketmez 2 tarafada yeşil yanıyor ve bana uyarı verme hakkın yok dikkatli geçiceksin dikkatli geçmek zorundasın o kavşaktan eğer azcık trafik bilgin varsa ve bu kadar ciddiye alıyorsan kuralları...

Kayıttada çok net görünüyor sen hala itiraz ediyorsun .Polis öyle istediği her kavşaktan istediği hızda geçerse ohoo Big Grin

RE: Haksız Kovalamak-3500tlceza-5 dakika hapis - Efebozlakkkk - 01-16-2021

(01-15-2021, 09:58 PM)Ahmetcan2626 demiş ki: Orda oyuncu olsaydı peşimden kovalayıp 3500tl ceza yazmazdı kusura bakma kardeşim deyip yoluna devam ederdi.Tekrar söylüyorum hız sınırı geçmiş olup olmaman farketmez 2 tarafada yeşil yanıyor ve bana uyarı verme hakkın yok dikkatli geçiceksin dikkatli geçmek zorundasın o kavşaktan eğer azcık trafik bilgin varsa ve bu kadar ciddiye alıyorsan kuralları...

Kayıttada çok net görünüyor sen hala itiraz ediyorsun .Polis öyle istediği her kavşaktan istediği hızda geçerse ohoo Big Grin
Polis olup olmamam önemli değil kardeşim hız sınırını aşmadığın sürece istediğin hızda gidebilirsin

RE: Haksız Kovalamak-3500tlceza-5 dakika hapis - Efebozlakkkk - 01-16-2021

Attığı tekrarlamayıda izlersenşz 1:39da chaete bakın ceza yazmıcam uyarı vericem diyorum . 2.01de gene yazıyorum ceza kesmicem diye ayrıca attığı mpr kısaltmasına rağmen 6küsür dakika yani dediğim gibi ilk başta semihe diyene kadar sv attırmadım buda bunun kanıtıdır attırsaydım çok rahat sv5olurdu

RE: Haksız Kovalamak-3500tlceza-5 dakika hapis - Efebozlakkkk - 01-17-2021

Güncel

RE: Haksız Kovalamak-3500tlceza-5 dakika hapis - SemihÖZTÜRK - 01-19-2021

Ceza iptali ve iadesi gerçekleşecektir.