Osmanlı Garage W.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Yönetici
TaTaRRaMcOs ve ardabi hesaplarına en son siz giriş yapmışsınız. Multi/Birden çok hesap kullanımı yasaktır. Tek bir hesapla bağlanmanız ve oynamanız gerekmektedir. Bu hesaplardan birini 999 gün uzaklaştıracağız. Hangisi ana hesabınız ise aşağıda belirtiniz.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-14-2024, 11:49 AM TaTaRRaMcOs.
Orhan C.TaTaRRaMcOs ve ardabi hesaplarına en son siz giriş yapmışsınız. Multi/Birden çok hesap kullanımı yasaktır. Tek bir hesapla bağlanmanız ve oynamanız gerekmektedir. Bu hesaplardan birini 999 gün uzaklaştıracağız. Hangisi ana hesabınız ise aşağıda belirtiniz.

hesap arkadaşımın hesabı kendi gir dediği için girdim isterseniz de bunu kanıtlayabilirim

(01-13-2024, 04:59 PM)TaTaRRaMcOs demiş ki: Orhan C.TaTaRRaMcOs ve ardabi hesaplarına en son siz giriş yapmışsınız. Multi/Birden çok hesap kullanımı yasaktır. Tek bir hesapla bağlanmanız ve oynamanız gerekmektedir. Bu hesaplardan birini 999 gün uzaklaştıracağız. Hangisi ana hesabınız ise aşağıda belirtiniz.

hesap arkadaşımın hesabı kendi gir dediği için girdim isterseniz de bunu kanıtlayabilirim

uzun zamandır oynamıyordu kendisi bakabilir misin dedi o yüzden girdim ban sebebi olduğunu bilmiyordum

isterseniz arkadaşımı çağırabilirim olayı açıklatabilirim size de maksatım hesabı durduk yere ban yemesin bu sene yks ye çalışıyoruz arada bir girip oynuyoruz en azından arada bir de olsa oynayabilelim

Eğer ardabi nin ban kayıtları ile benim kayıtlarımı karsilastirirsaniz mutlaka aynı sebepten veyahutta aynı günde yakın saatte yasaklamamız olduğunu gorebilirsiniz

Ayrıca bu ilk defa olan bir olay benim bildiğim kadarıyla ilk kısımda uyarı atılmakta hemen ban işlemi uygulanmamaktadır
Yönetici
Multi/Birden çok hesap kullanımlarında direkt olarak oyuncuların ana hesabı haricinde bulunan hesapları uzaklaştırılır.

Gezinti Ban Listesi:
[Resim: dpypb5m.png]

Cruise Ban Listesi:
[Resim: t1fr6qj.png]

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
2 Ziyaretçi
Task